Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás vagy menses?...

Beágyazódás vagy menses? Többi lent

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan vagyok. 10/11 dpon vagyok és tegnap este óta barnás folyasom van, mellem fáj, erős mensis görcsök vannak es mellfájdalom. Teszt negatív. Péntek/szombatra nem vártam volna.
2018. szept. 24. 20:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Még bármi lehet... 3 nap múlva, ha nem jön meg addig, tesztelj újra

Nekem már volt mindkettő. Volt, hogy menzesz lett belőle, de volt olyan is, hogy beágyazódás volt, és csak 2 napig volt picike barnázás. Akkor is azt hittem, hogy megjön, de nem.

2018. szept. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
49%
10-11 nappal vagy ovulacio utan, de 2-3 napja kellett volna megjonnie?!
2018. szept. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem progeszteron elégtelenség miatt volt ilyentájt barnázás. Háromszor estem teherbe, sikeres ciklusban nem volt ilyen.
2018. szept. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Erre a hétre péntekre..... tehát 28-ra.
2018. szept. 24. 21:24
 5/25 anonim ***** válasza:
63%

Szia! :) Én szerdára nem várom, ma vagyok a 13.dpo-n.

Úgy tudom, hogy előfordulhat beágyazódásnál barnázás. Beágyazódás utána naponta duplázódik a HCG,a helyedben tesztelnék egyet 2 nap múlva 10-es érzékenységű teszttel. :)

2018. szept. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Majdnem ugyanígy vagyok én is. Tegnap (10-11. dpo-n) reggel rózsaszínes-pirosas pecsételés kezdődött és tart még ma is. Én szombat-vasárnapra nem várom. A ciklusaim 27-28-29 naposak nagyjából. Mellfájdalom, görcs nekem nincs egyenlőre. Sok sikert nektek, várom az újabb infókat!
2018. szept. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem jön meg a héten,akkor jövő hét elején tesztelj,ki fog derülni ,hogy terhes vagy-e.

Mi értelme van megkérdezni,hogy szerintünk mi zajlik a testedben..?

Nem is értem,hogy miért kell tesztelni ,mikor még nem is késik a mensid.

A beágyazódási vérzés,nem tart napokig.

2018. szept. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Látom vagyunk itt többen hasonló helyzetben.😊 Én 9.dpo-n vagyok ma. Ovu után egy héttel tehát tegnap előtt, volt minimális barnás a papíron egyszer és tegnap semmi. Ezért a beágyazódással azonosítottam be a dolgot illetve feltételeztem,hogy az lehet. Viszont ma megint barnás volt a papír,nem tudom mi lesz... Hétvégére elvileg kiderül. Nektek is.😉
2018. szept. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nekem valószínűleg menses lesz mert azóta is barna maszat van, viszont picit több és alacsony a hőm is. :(
2018. szept. 25. 21:55
 10/25 anonim ***** válasza:
Neked egyébként is pár nap barnázással szokott indulni a menzesz? Én addig nem tudhatom pontosan az-e,míg nem vált át normál menzire a dolog. Sőt soknak terhesen is megjön,persze ez már a túl reménykedő verzió.😊
2018. szept. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!