Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás vagy menses?...

Beágyazódás vagy menses? Többi lent

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan vagyok. 10/11 dpon vagyok és tegnap este óta barnás folyasom van, mellem fáj, erős mensis görcsök vannak es mellfájdalom. Teszt negatív. Péntek/szombatra nem vártam volna.
2018. szept. 24. 20:51
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nem úgy szokott indulni és meg most se jött rendesen meg, de negatív a teszt és alacsony a hőm. :( Ugyhigy itt már nincs remény
2018. szept. 26. 09:19
 12/25 anonim ***** válasza:
Nekem már harmadik napja tart ez a nagyon gyenge vérzés, egy héttel a nem várt előtt kezdődött. A mai tesztem negatív, úgyhogy gyanítom ez marad a menstruációm egy héttel korábban és gyengébb verzióban, mint a szokásos. 😔
2018. szept. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Én majd csak hétvégén tesztelek ha addig nem jön meg. Az alacsony testhőmérséklet valami egyértelmű jel? Nekem 35,8 most kíváncsiságból megmértem de azt sem tudom mit jelent.😊 Viszont az biztos,hogy ez a hónap/ciklus ovulációtól kezdve más mint a többi,nem tudom hogy végződik...
2018. szept. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Nekem megjött rendesen.
2018. szept. 26. 21:13
 15/25 anonim ***** válasza:

Sajnálom,vagyis gondolom ezt nem szeretted volna. Közben utána néztem kicsit annak amit kérdeztem. Ehhez a hős dologhoz tudnom kéne az alaphőmet (Nekem az is valami 35 valamennyi) meg ha jól olvastam akkor a reggeli számít,mert terhesség esetén az magasabb pár tizeddel. Csak azért írtam le ha valaki idetéved akit érdekel.

Sok sikert a továbbiakban!

2018. szept. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
12. vagyok. Nekem is sajna egyre erősebb... sok sikert a következő hónapban! Jelentkezzetek majd!
2018. szept. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nekem is megjött ma rendesen. Ti honnan szoktátok egyébként tudni az ovut?
2018. szept. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
12. vagyok. Én ovulációs tesztet használok hónapok óta, de ettől a ciklustól kezdve áttérek a hőmérőzésre.
2018. szept. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem vált be? Nem volt egyértelmű? Miért gondolod a hőzést jobbnak? Ott mi mutatja egyértelműen? Köszi szépen!
2018. szept. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Előző hónapban a ciklus közepén tökéletesen mutatta, majd 6-7-8. dpo-n végig pozitív volt. Megörültem, hogy hátha baba van a dologban, de közben megjött. Ha spontán peteérés lett volna a második, akkor se lehetne 3 napig folyamatosan pozitív. A következő menstruaciót sem jelezhette. Volt, hogy nem is volt peteérésem (orvossal figyeltük), mégis pozitív volt. És már többször volt ilyesmi tapasztalatom más-más típusokkal. Szerdán megyek dokihoz, kideritem, hogy pontosan hogyan is kell használni a hőmérős módszert. Még sosem próbáltam, úgyhogy fogalmam sincs, mire kell figyelni. Illetve rákérdezek, hátha tud valami okosságot, hogy miért is lehet pozitív az LH teszt az alapfunkció betöltésén kívül. Lehet velem van a baj, nem is a tesztekkel. 🤷🏽‍♀️
2018. szept. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!