Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még baba? 6napja késik...

Lehet még baba? 6napja késik a menstruáció, tesztek negatívak

Figyelt kérdés

Van még remény?Ha késői peteérésem lenne,mikor teszteljek még,vagy már felesleges?Rendszertelen a menstruációm,lentebb lesz egy kép róla.

Sose jegyeztem fel,számolgattam hogy mikor van peteérésem..stb,így pontosan nemtudom.



[link]


2018. szept. 25. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha azt nézem hogy a leghosszabb 40nap volt, abból 14 et levonva lehet hogy a 26.nap környékén volt az ovulációd, íg lehet érdemes még pár napot várni. Orvosnál voltál? Elég rendszertelen és hosszú a ciklusod.
2018. szept. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A ciklus átlagos hossza 34 nap, ez azt jelenti, hogy +/- ma kellene megjönnie. De az is lehet, hogy csak később. Ilyen szempontból igen, van remény.

Viszont a peteérést azért is jó lenne figyelni, mert ilyen ciklus mellett kérdéses lehet, hogy van-e egyáltalán minden hónapban peteérésed. Ha van, akkor a rendszertelen ciklus nem gond, de ha esetleg kellemetlennek érzed, nekem a B.res csepp beállította 28 napra.

2018. szept. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor még reménykedek,hétvégén ha addig nem jön meg,csinálok még egy tesztet.

Mindig is rendszertelen volt sajnos nálam,az előző 2gyerkőcnél is nehezen tudta as doki megállapítani a korát.Még nem voltam orvosnál,1hetet még várok vele.Tüneteim annyira nincsenek,néha pici hányinger,fejfájás,a hasam fájdogál,szurkál néha,meg a folyásom,az közvetlen mielőtt meg kellett volna jönnie,átlátszó nyúlós volt,pár napja inkább ilyen fehéres,krémes.

2018. szept. 25. 11:17
 4/10 anonim ***** válasza:
A melled nem fáj ha leveszed a melltartót?Szerintem sok kismamánál szinte az a legelső jelek egyike.Nem tudtam hogy várandós vagyok és a naplómba kb. 1 héttel peteérés után írtam hogy iszonyatosan fájnak a melleim...4 héttel késöbb pozitív teszt de csak a késés miatt.
2018. szept. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mármint a késés miatt teszteltem akkor volt 8 napja.
2018. szept. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az egyáltalán nem fáj,érzékeny.A fiamnál nagyon az volt emlékszem,hozzá se lehetett érni,mosakodni is alig tudtam.... Most derékfájdalom van,bár az lehet az időtől is,na nem mintha a fejfájás..stb nem lehetne attól.
2018. szept. 25. 11:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok en is kedves kérdező.


A múlt hónapban 42 napos ciklusom volt. Most a normál 28napra teszteltem és az az alapján kiszámolt ovukor húztunk picit bele de multhet péntekig nega tesztjeim vannak. Azóta nem teszteltem. Valahol már varom h megjojjon és elkezdjük az új hónapot. Csoda lenne ha mégis babo lenne a dologban. A 28naphoz képest már egy hete késik.


Neked drukkolok h pozitív legyen a következő! 😊

2018. szept. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én is így vagyok utolsó :) Vagy jönne már meg,vagy legyen pozitív a teszt,de ez a semmi,bizonytalanság kiborít :) Azóta se jött még meg,pedig mindennap fájdogál a hasam.Holnap tesztelek még egyet,ha az is negatív,jövőhéten elmegyek dokihoz ha addig nem jönne meg.
2018. szept. 26. 08:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia!Teszteltél?Szorítok!!!
2018. szept. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen,tegnap este megcsináltam,de változatlanul negatív :/ Nem tudom mi lehet már...bejelentkezek a dokimhoz jövőhétre,amúgyis már rég esedékes lenne a citológia.
2018. szept. 27. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!