Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek betegséghez...

Volt valakinek betegséghez hasonló terhes tünete?

Figyelt kérdés
Volt, aki azt hitte, hogy lebetegszik, közben meg terhes volt? Hőemelkedés, hidegrázás, gyomorfájás, enyhe émelygés, fejfájás stb.?

2018. szept. 27. 08:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hidegrázás,étvágytalanság, fejfájás ami volt ezek közül. Mikorra nem vàrod?
2018. szept. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
holnapra. 1-2 nap plusz, mínusz szokott lenni, szóval vasárnapig kéne megjönnie, de nagyon nem várom. nem szeretném beleélni magam, meg sajnos 3 napja folyamatosan barnázok, azóta érzem egyre intenzívebben ezeket a tüneteket. lehet csak bekaptam valami vírust :(
2018. szept. 27. 14:59
 3/16 anonim ***** válasza:
Szia.Teszteltél?
2018. okt. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
még nem mertem, félek, hogy csalódás lesz. 1 napja késik, ezt a hetet még megvárom, hétvégén tesztelek.
2018. okt. 1. 12:31
 5/16 anonim ***** válasza:
Barnázás elmúlt? Hogy vagy? Szorítok, hogy pozitív legyen. 😊
2018. okt. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
barnázás elmúlt, enyhe krémes folyás váltotta fel. a melleim picit fájnak, meg meg is duzzadtak, de ugye ez lehet a mensi előtt is. nagyon köszönöm, hogy szorítasz, soha nem gondoltam volna, hogy egy idegen néhány kedves szava mennyi reményt és jókedvet tud előcsalogatni :)
2018. okt. 1. 14:29
 7/16 anonim ***** válasza:
Már énis izgulok :D írd meg mindenképp! Én 4-6 körül nem várom
2018. okt. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
hát furcsa dolog történt ma. reggel, szokásos hőmérőzéssel indítottam a napot, a hőm még nem esett le(36.7), gondoltam ma se lesz mensi. pisi után láttam, hogy élénk piros vérzésem van. jól elszomordtam és beraktam egy betétet. azóta eltelt 3 óra és semmi. szóval nem igazán értem, hogy mi történik :(
2018. okt. 2. 09:03
 9/16 A kérdező kommentje:
közben beszéltem a barátnőmmel, aki azt mondta, nála az első gyereke ugyan így derült ki, volt egy pár órás vérzése 2 nap késés után és ennyi. másnap pozitívat tesztelt. szóval holnapig várok, mert még mindig semmi, és délután veszek tesztet 🤞
2018. okt. 2. 13:30
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg minkenképp a holnapi teszt eredményt. 😊Én sem gondoltam soha, de nekem is itt egy anyuka a gyakorin kb. 1hónappal bíztatott, szorított hogy babás legyek. Nagyon jól esett😊Mások írták biztos akkor van ovum stb.. De ő megosztotta az ő esetét, és baba volt a dologba. 2év után végre pozitívat teszteltem, most se hiszem el még, de bizony itt van a mi kis csodánk. Aki ma 8mm és van szívpulzálása is😍
2018. okt. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!