Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek betegséghez...

Volt valakinek betegséghez hasonló terhes tünete?

Figyelt kérdés
Volt, aki azt hitte, hogy lebetegszik, közben meg terhes volt? Hőemelkedés, hidegrázás, gyomorfájás, enyhe émelygés, fejfájás stb.?

2018. szept. 27. 08:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem ha megjön, akkor nem egyből, hanem megmutatja magát és csak másnap kezd el folydogálni, 3. napra totál beindul és 5.6.nap pecsételek. Neked első nap megindul már?
2018. okt. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is kiváncsi vagyok !!! :) és 4-6 nem várom ... nem is értem hogy bírod tesztelés nélkül :D én csütörtökig ha Kibirom :D de lehet holnap délután veszek tesztet :)
2018. okt. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
nekem rögtön meg szokot jönni, illetve szépen a nap folyamán erősödik. ilyen még nem volt, hogy reggel van valami, aztán elvágták. teszteltem tegnap este, negatív lett. ma reggel enyhe barnás folyás, azóta megint semmi. nem értem..hétvégén újra tesztelek ha addig nem jön meg. járt már valaki így? terhesség lett a vége? én már nem reménykedek, mert nagyon érzékeny tesztet vettem, már a mesni elmaradása előtt 6 nappal kimutatja a terhességet.
2018. okt. 3. 09:00
 14/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy negatív lett. Barna folyással kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, mivel nekem meg a menszesz vége fele volt ritkán. Egyszer volt decemberbe így, mint neked, ez tartott màsfél napig, de utána megjött, persze én is teszteltem, de nekem is negatív volt. Szerintem vàrd meg ezt a hetet még, és hogy ne legyél bizonytalanságban, kérj időpontot dokihoz. Szorítok, hogy te is úgy járj mint a barátnőd, és nálad is baba legyen.
2018. okt. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2018. okt. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
megjött közben. remélem következő hónapban már nem fog :)
2018. okt. 12. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!