Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes tünet? Lehetséges?...

Terhes tünet? Lehetséges? Félek tesztelni.

Figyelt kérdés
Szóval holnap "kellene "megjönnie a nemvartnak!!! Ma kicsit megjön érzésem volt most este felé de közben szurkál bal oldalt nem nagyon csak kicsit ..Nem teszteltem nem merek még,eggyut voltunk -pé kor is előtte is utana is ...Nagyon szeretnénk babát..lehetséges hogy nem jön meg ?? Tudom nem láttok belém tudom hogy a tesz majd meg mondja de mégis..más tünetem nincs nem érzékeny a mellem de nem is volt az az első terhességemnél sem van egy 9 hós lányom:) szeretnénk ha sikerült volna a kisteso:) rengeteget eszem nagyon megnőtt az étvágyam és kívánom az édeset,sokat járok pisilni elég gyakran fájt a fejem az utóbbi pár napban..szerintetek lehet hogy nem jön meg és baba lesz?
2018. okt. 28. 18:30
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Kiderült miért késett?
2018. okt. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
44%
Nemtudom miért kèset anyit
2018. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek nem feltétlen csak terhességre utaló jelek. Illetve olvass utána az interneten dolgoknak, nyilván nem feltétlen a legbiztosabb forrás a net, de talán nagyobb segítség lehet mint a gyakori kérdések, ugyanis pont ma olvastam róla hogy a terhesség nyilván befolyásolhatja a hüvelyváladékot de ettől még nem biztos hogy valaki terhes. A hüvelyváladékot a hüvelyben található mirigyek bocsájtják ki amivel távoznak az elhalt hámsejtek és minden egyéb. Attól hogy fehér folyásod van és valakinek fehér folyása volt és éppen terhes volt nem jelent semmit sem. Minden női test másképp reagál a terhességre, így ne akarj más példájából esetleg következtetést levonni. Elhiszem hogy nagyon vágytok egy második babára de engedd el magad. Nyugodj meg, egyél jókat, ha tudsz pihenj sokat, élj boldog életet és esetleg HA most nem is sikerült majd legközelebb biztos fog.
2018. okt. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves utolsó szépen meg fogalmaztad :) ! Én írni fogok minden féle keppen hogy van e vagy nincs baba :) szép estét mindenkinek!és jó éjt!
2018. okt. 28. 22:07
 25/35 anonim ***** válasza:
23%
Addig lapozgasd a helyesírási szótárt. Borzasztó az írásképed...
2018. okt. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Miért is??? Nem hiszem hogy annyira helytelenül írok.A kérdésem pedig nem a helyesírásról szól de mindig kell légyének ilyen nagyokosok mint te,csak az a baj véled hogy nem okos vagy hanem bunkó.
2018. okt. 28. 23:05
 27/35 anonim ***** válasza:
36%
Az okos és a bunkó nem zárja ki egymást. Rengeteg helyesírási hibád van. Órákba telne felsorolni. Tényleg baj van, ha nem látod.
2018. okt. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
53%
Szia, nekem is a kellene megjönnie. Egyelőre 2-3 napja erősebb vizes folyásom van, ami nagyon-nagyon halványan rózsaszínes, de éppenhogy észrevehető. Az a fura,hogy görcsöltem az elmúlt 3 napban, de mára szinte totál megszűnt, most nincs mindjárt megjön érzésem. Mi is nagyon várjuk a babát, bár ez az első próbálkozós hónap... Még én sem mertem tesztelni. Drukkolok neked! :)
2018. okt. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
39%

Èn drukkolok mindenkinek !😃

Kèrdezö várom hogy holnap irj !!

2018. okt. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
28 Köszönöm szépen!!! Még nem jött meg remélem nem is fog :) holnap tesztelek majd szólj hogy neked mi volt!!! Én is drukkolok neked hogy baba légyen!!!
2018. okt. 29. 10:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!