Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebből lehet terhesség?

Ebből lehet terhesség?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel együttlétkor gumit hasznàlunk. Ovuláció előtti nap voltunk együtt, gumival, ami nem szakadt ki, semmi baja nem volt (ellenőriztük), de mielőtt felvettem a gumit picit kézzel segítettem, hogy merevebb legyek, félek a gumira került előválladék a kezemről mikor feltettem. 3nap múlva kellene neki megjönni, de most nagyon fél hogy baj lesz és már én is. Szerintetek?

A rendes válaszokat köszönöm.



2018. nov. 13. 11:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az előváladék akkor lehet veszélyes, ha gumi nélkül csináljátok. Akkor is ritka, hogy gond legyen, de jobb félni... 1-2 észrevehetetlen "kenet" belőle az ujjadon vagy a gumi külsején nem veszélyes, mivel a levegőn a spermiumok 1-2 perc alatt elpusztulnak, ha voltak. A spermiumok nem "másznak fel", ezért a spermába ülés, kívülről ráélvezés, bugyin keresztül megtermékenyülés csak városi legenda, emiatt ne félj.

Nem annyira könnyű teherbe esni, mint hangoztatják. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem kell védekezni, de túlságosan aggódni felesleges. Ha mégis nyugtalanok vagytok, az ilyen esetek után leöblítheted a kezed (a víztől a spermiumok elpusztulnak), vagy használhattok spermicides óvszert.

2018. nov. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi neked is.
2018. nov. 13. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!