Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fitymára rászáradt spermától...

Fitymára rászáradt spermától teherbe eshetett?

Figyelt kérdés
Voltam egy prostinál még decemberben egyik nap délután 2 kor úgy, hogy az előtte levő napon du 6 kor utána meg még este 11 kor is maszturbáltam úgy hogy rászáradt, rajtahagytam és nem fürödtem meg. A prosti óvszert húzott rám már a franciánál is, de amíg megfogta a fitymámat az óvszer előtt és utána a hüvely környékén simogatta magát meg ujjazta magát, nem eshetett teherbe? Vagy 12-13 óra alatt a fitymán megtud úgy száradni a sperma hogy ne legyen életképes? Azóta eltelt 11 hónap de az utóbbi időben elkezdtem ezen gondolkodni.

2018. nov. 18. 15:03
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Nem nagyon volt merevedésem se , arra is gondoltam hogy emiatt előváladék vagy ilyesmi nem e folyhatott e mellé, vagy nem szakadt e ki mert nekem is kézzel sokszor hozzá kellett érni meg mozgatni mivel nem volt merevedésem
2018. nov. 18. 17:12
 12/29 anonim ***** válasza:
96%
Ne részletezd már tovább, mert hányingert kapok. Nem lett terhes!
2018. nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Jó nem részletezem, de joggal lehettem gyanús mert eleve cigány volt akinél voltam, legalább is Oláh volt a vezetékneve
2018. nov. 18. 19:46
 14/29 anonim ***** válasza:
97%
Elég lesz a trollkodásból fiam, fürdés aztán lefekvés.
2018. nov. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként meg nem tök mindegy? 🙄 Ha terhes is lett foglalkozásából kifolyólag valószínűleg fogalma sincs kitől..
2018. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
"Ne fürgyjé le" öcsém 😂😂😂😂
2018. nov. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Basz.i!! Kinyaltál egy prostit?? Elötte hányan lehettek benne!! Ráadásul barnát... Hát kisbarátom sürgősen vizsgáltasd ki magad tetőtől talpig... Az ex pasim rendőr volt.. Ő mesélte hogy szinte mindegyiket akiket elő állították vinni kellett nemi gondozóba, de olyan is volt aki úgy űzte az ipart hogy Adis hordozó volt!!
2018. nov. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mar a merevedes resznel az volt az erzesem, hogy a kérdező vagy rank veri most ki, vagy egy idiota. (hja azbidiota amugy alapbol). De uyg h egy qrvanagytroll. De kb biztos is.
2018. nov. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Tényleg igaz a történet, de tényleg nagyon megbántam. Tudom hogy magában mindenki gyökérnek tart, ezt alá is írom, de már nem tudom visszacsinálni. Nem nyaltam ki, ő ujjazta magát egy idő után miután hozzáért a péniszemhez gumihúzás előtt. És ugye h mi volt rajta már leírtam nem akarom tőbbször leírni, részletezni....
2018. nov. 19. 17:59
 20/29 anonim ***** válasza:
Csak erdeklodeskepp; mi volt a tarifa?
2018. nov. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!