Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fitymára rászáradt spermától...

Fitymára rászáradt spermától teherbe eshetett?

Figyelt kérdés
Voltam egy prostinál még decemberben egyik nap délután 2 kor úgy, hogy az előtte levő napon du 6 kor utána meg még este 11 kor is maszturbáltam úgy hogy rászáradt, rajtahagytam és nem fürödtem meg. A prosti óvszert húzott rám már a franciánál is, de amíg megfogta a fitymámat az óvszer előtt és utána a hüvely környékén simogatta magát meg ujjazta magát, nem eshetett teherbe? Vagy 12-13 óra alatt a fitymán megtud úgy száradni a sperma hogy ne legyen életképes? Azóta eltelt 11 hónap de az utóbbi időben elkezdtem ezen gondolkodni.

2018. nov. 18. 15:03
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Egy 10-es .. Utána meg az oldalon ahol hirdet 2-3x is írtam neki hogy nem e lett e terhes meg nyugtasson meg hogy nem, de egyikre se válaszolt
2018. nov. 24. 09:24
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, mert neki is leesett, hogy mennyire okos vagy...
2018. nov. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Jó mondjuk az igaz hogy decemberben voltam nála és 5 és fél hónap után írtam neki. Telefonban meg mikor mondtam neki hogy már írtam neki csak nem válaszolt és kérdeztem higy az lett e azt mondta hogy nem isten ments. Csak mivel az üzeneteket nem rögtön egymás után írtam és nem válaszolt elég rosszra gondoltam
2018. nov. 24. 11:53
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy normális, és ráadásul undorító is vagy
2018. nov. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Bmeg, kiemelted? Jar a pacsi vagy a fszkorbacs
2018. nov. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Kérdező, az a gyanúm, hogy a legtöbben nem csak azért tartanak gusztustalannak, mert prostinál voltál. Hanem a szuper higiéniád miatt...


Egyébként most mitől vagy betojva? Hogy kapsz a nyakadba egy gyerket, amit nem akartál?

2018. nov. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Attól vagyok betojva hogy mivan ha terhes lett, esetleg elvetette, és ezzel hozzájárultam mondjuk egy vetéléshez vagy bárminemű “problémához”. Lelkiismeret furdalásom van. Nem tudom kiheverni, ez segít valamennyit hogy itt kiírhatom hogy mi bánt
2018. nov. 29. 14:55
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Te ezt direkt csinálod? Szeretném végre elfelejteni ezt a hányadék kérdésedet!

Fogd már fel, hogy nem lett terhes!!!!

2018. nov. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Már nem csinálok semmit :D az utolsónak a kérdésére válaszoltam mert láttam hogy jött még 1 kérdés ezzel kapcsolatban.
2018. nov. 29. 15:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!