Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első terhességemnél hőmérőztem...

Első terhességemnél hőmérőztem, így tudtam, hogy mikor lettem terhes. Most nincs hőmérőzés. Csináltam pár tesztet, one step teszt. Pénteken van a nemvárt, de én állandóan tesztelek. Valaki megszakértené, hogy van e remény?!

Figyelt kérdés
[link]
2018. dec. 5. 12:41
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Mókuska de cuki vagy :)

Nagyon drukkolok neked!!!! :) 🙏😍


Kíváncsi vagyok én is. Reggel, ha nem jön meg, tesztelek 😂 vettem valami rápisilős olyan mint egy toll vagy ecset 🤣🤣🤣🤣 mennyire benne vagyok a fajtákban 😄😄😄😄😅

2018. dec. 6. 19:09
 22/25 A kérdező kommentje:

[link]



Ne dobd ki a teszteket :)

Viszont elolvastam a leírását az onestepnek és ott azt írja, hogy világos helyre kell tenni. Tehát eleve halványabban mutatja.


Köszönöm mindenkinek a kommenteket! Holnap kérek időpontot, kedden pedig megnézetem jó helyen tapadt e meg.



Azért eléggé fOsOk 😅

2018. dec. 6. 20:49
 23/25 anonim ***** válasza:
Wow!!!!!dejodejoooo:))))))grar! Ez szep pozi! Meg hogy varsz reggelig🤗🤣🤣🤣
2018. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Gratulálok!Ez már teljesen egyértelmű:)


6-os voltam

2018. dec. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek még egyszer! 😍🤗

Sziasztok

2018. dec. 8. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!