Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek terhesseg...

Volt valakinek terhesseg alatt menstruacio? Illetve leheteke terhes?

Figyelt kérdés
Szoval arrol van szo a honapba egyutt voltunk a parommal ovulaciokor babat akartunk azert . De viszont ma megjott.maskor Erosen gorcsolok es 2 betetet teszekbe mert omlik a ver belollem ma viszont minden mas az allaga szine gorcs pedig nemis volt csak 1 pici has szurka teszt negativ volt ma milehetez? A verzes halvany rozsaszines barnas es naggyon minimalis egesznap 1 betet van benn de azonis szinte majdnemhogy senmi!!!???
2018. nov. 27. 22:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha elmúlt teljesen tesztelj még. Én azt mondanám ha végig ilyen a “mensid” akkor lehet még baba
2018. nov. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszodat tesztelni fogok majd habar ma negativ volt de hátha.
2018. nov. 27. 22:14
 3/15 anonim ***** válasza:
24%
Hanyszor irod meg ki? Nem vagy terhes. Aki terhes, az nem menstrual.
2018. nov. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Velem ez volt, de nekem nem menstruációs időben, hanem 3 nappal korábban kezdődött. Pontosan tudtam mikor volt ovulációm és dpo. 11-en kezdtem vérezni. 6 napig tartott. A klasszikus beágyazódási vérzésnél jóval erősebb volt. Én elötte hagytam abba a fogamzásgátlót, azt mondta a dokim, hogy az is bezavarhatott.
2018. nov. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Eggy most irtam ki elsonek 2 ha nemtetszik ellehet a kerdesemtol huzni 3 pedig megcafolnam hogy terheseg alatt nincs menstruacio mert anyu is menstrualt velem meg az unokatesomis mikor terhes lett 3 honapig menstrualt... Csak ugy mondom bunkokám.. es egyebkentis olyat kerdeztem aki tud segiteni nem olyat aki tud kotekedni!!!!!!!
2018. nov. 28. 00:16
 6/15 anonim ***** válasza:
Lehet terhesség, de lehet biokémiai terhesség, vetélés indulás vagy méhenkívüli (nekem ez volt, meg barnás vér, 1 napig) és ezer meg egy más dolog is! Nem olvastam végig a kommenteket...tehát..voltàl orvosnál? Teszteltél? Mindenképp mihamarabb lásson orvos! Remélem minden rendben!😇
2018. nov. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyébként én úgy tudom, lehet terhesség alatt menzesz. Azt olvastam erről, hogy nem mindig végig tart és kicsi mennyiség van, kevés napig. Tehát másabb, mint egy normál havi vérzés.
2018. nov. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Azt értjük,hogy van,aki menstruál terhesség alatt,csak tudod annak pozitívat mutat a terhességi teszt.

Ha nálad negatív,akkor te nem vagy terhes.

2018. nov. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Nemazt mondtam hogy terhes vagyok hanem hogy leheteke terhes mivel teljesen mas a menstruaciom!?!?!?
2018. nov. 28. 11:45
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

Miután negatívat teszteltél,megkaptad a választ,de azért te még erősködsz,hogy biztos terhesség miatt szokatlan a vérzésed.

Erre meg már nem lehet mit írni,mert senki sem tudja neked megmondani,hogy lehet,hogy te vagy a millióból az 1,aki terhes.

2018. nov. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!