Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy az elővaladéktól teherbe essek?

Figyelt kérdés

Tudom sok ilyen kérdés van már itt..

Barátommal gumival szoktunk együtt lenni mindig, de most az első aktusnál olyan 1 percig gumi nélkül csináltuk, aztán persze gumival már.

Igy teherbe lehet esni? Örülnenk mindketten a babának de meg viszont várni szeretnénk valamennyit:)


2018. dec. 13. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Van egy kedves barátnőm, aki annak idején mikor teherbe esett csak annyit mondott, hogy "nem volt túl sok matematikai esély rá". Most másfél éves a kisfia és mikor rákérdeztem, hogy anno mire gondolt akkor elvörösödött és csak annyit mondott, hogy "kb 17 másodperc".

Amúgy rohadt cuki a kisfia.

2018. dec. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is áprilisban szült egy ismerősöm. Megszakítással védekeztek, 6 év után egyszer csak nem jött meg neki...


Én sosem estem még megszakítással teherbe. Ez nem azt jelenti, hogy más se. :D

2018. dec. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
49%
2018. dec. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89,62%
2018. dec. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De mink nem megszakitasosan csinaltuk, csak kb 1 percig gumi nelkül aztan már gumival :)
2018. dec. 13. 20:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja? Akkor 93,46%.
2018. dec. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ennek valószínűségét lehetetlen bizonyossággal megmondani. Szerintem minél hosszabb az előjáték (gumi nélkül, mert - ugyebár - ha teherbeeséstől tart valaki, akkor a nő nem védekezik), tehát minél hosszabb ez az idő, a férfi annál inkább elkezdi termelni az előváladékot és lassan kezd ürülni az ondó is, és ha ekkor hatol be, akkor valószínűbb a teherbeesés, de nem törvényszerű. Mint fentebb írtam - meghatározhatatlan, ezért nem szabad kockáztatni. Ha a férfi nincs nagyon felizgulva, akkor kisebb a kockázat. Azt is tudni kell, hogy nagy számú spermium-behatolás esetén sem biztos a teherbeesés!
2018. dec. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"De mink nem megszakitasosan csinaltuk, csak kb 1 percig gumi nelkül aztan már gumival :)"


Így vagyok 14 hetes terhes 😂 Igaz,hogy csakis azért engedtük meg magunknak az ilyen laza "védekezést", mert nem gond,hogy jön a baba. Míg egyáltalán nem akartunk gyereket,gyógyszert szedtem.

2018. dec. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem mindegy mennyi az esélye, ha pont bejön?

Az a gyerek megérdemelné, hogy 2 felkészült szülő várja!!!! Ez oroszrulett más életével.

2018. dec. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!