Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beragadt az óvszer, mit...

Beragadt az óvszer, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátommal 2 napja lefeküdtünk. Védekeztünk, ő elment bennem. Viszont miután megtörtént nem találtuk az óvszert, kiderült, hogy bennem maradt. Mikor észrevettük, kivettük és szanaszét volt szakadva. Egy órára rá elmentünk gyógyszertárba és vettünk esemény utáni tablettát. Mennyi az esélye annak, hogy teherbe ejtett? Egy hét múlva csináljunk tesztet? Köszönök minden értelmes választ :)

#baleset #òvszer #eseményutánitabi
2018. dec. 16. 14:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Mikor kell megjönnie?Korai volt még a teszt.ha 16-án írtad ki a kérdést de ha még 15-én is volt az aktus még 2 hét se telt el a "megtermékenyítéshez".javítsatok ki ha tévedek hogy max 2 hét után mutatja ki maximum a menstruáció időpontjánál

Akkor csinálj mikor meg kellene jönnie

2018. dec. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Ismet megcsinaltuk a tesztet 2 het elteltevel

Negativ lett ismet ugyhogy nyugalom van mostmar😊

2018. dec. 27. 20:47
 23/29 anonim ***** válasza:
Mióta adnak az ügyeletes gyógyszertárban vény nélkül esemény utánit ?....
2018. dec. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
16 evesen fogalmam sincs ilyenekrol, hisz eletemben eloszor tortent ilyen. En nem mentem be a gyogyszertarba, szoval meg csak nem is tudhatom
2018. dec. 28. 07:43
 25/29 anonim ***** válasza:
Te írtad, többször is, hogy voltatok a gyógyszertárban... Akkor csak tudod.
2018. dec. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Ismet mondom, en nem voltam bent a gyogyszertarban, kint ultem a kocsiban
2018. dec. 28. 22:44
 27/29 anonim ***** válasza:

Nem mondasz ismét semmit, mert mindenhol, a leírásodban és a kommentedben is az szerepel, hogy voltatok az ügyeletes gyógyszertárban.

Mem adnak vény nélkül tablettát. Nemhogy még simán, ahogy te írod. Ja...te semmit nem tudsz, mert kint ültél és egyszer csak volt tabletta.

Egy biztos : nem adnak vény nelkül semmi ilyesmit, ezt másnak add be. Van, akinek nem tudsz mesélni. 16 évesen ne is próbálkozz ilyennel. Ne vetíts. Nem áll jól, kicsi vagy hozzá és olyanokat írsz, ami nyilvánvalóan hazugság.

2018. dec. 29. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Igazabol teljesen mindegy h hogyan volt tabi mert nem voltam bent. Baratom intezte kesz pont fogadd el

A menstruaciom is megjott szoval teljesen rendben van minden

2018. dec. 30. 11:50
 29/29 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Anno én is csak besétáltam a gyógyszertárba, elmondtam, hogy mi történt és adtak simán. Ahol pl nincs nőgyógyászati ügyelet vagy tini ambulancia, ott előfordul, hogy van szerződés 1-1 gyógyszertárral, így kiadhatják. Ezen felesleges fennakadni.


Kérdező: örülök, hogy minden rendben van!

2018. dec. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!