Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valaki, akinek az...

Ebifal kérdése:

Volt már valaki, akinek az nulladik (terhesség megállapító) ultrahangon az mondták 90% a terhesség bizonyossága? Elvileg 5. héten vagyok petezsák és szikhólyag látható. Mégis 90%-ra becsülte a terhességet.

Figyelt kérdés

2018. dec. 17. 17:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ugyan így érzek! Mi 1 éve próbálkozunk, ezért is írta fel a doki. Nekem is volt már pozitív tesztem februárban, 2 napra rá már negatív, és utána rendesen meg is jött a bajom.:( Azóta ez az első, de én sem vagyok teljesen nyugott... Azért igyekszem pozitívan gondolkozni. Minden este elképzelem, hogy a doki 27-én már dobogó pici szívet lát/hall.:) Szorítok neked is! Én mondjuk hamar túlesem rajta, mert 7.30ra megyek. Te mikor mész?
2018. dec. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nagyon drukkolok neked. Én csak délután megyek. De lezajlott már a fejemben mind két véglet.

A terhességi tüneteim megvannak. Folyton hányingerrel, fáradtsággal meg kívánossággal küzdök. Reménykedek a legjobbakban. Nagyon hosszú karácsonyunk lesz :)

2018. dec. 19. 09:36
 13/21 anonim ***** válasza:
Én nem bírtam tovább és elmentem a saját dokimhoz. Azt mondta 7 hetes vagyok és látszik a szívdobogás. Meg is kaptam az első képet az én kis 5 mm-s csöpségemről. Ez volt 12.20. délelőtt, nagy is volt a boldogság. Elmentem dolgozni, ott délután 4kor el kezdtem vérezni. Úgyhogy egyből irány a kórház. Most itt fekszem és reménykedem a legjobbakban. Az főorvos azt mondta 50-50% esélye van...:(
2018. dec. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Szia! Én egy hete folyton fekszem. Szedem a progeszteront és imadkozok, hogy 27.én rendben legyen minden.

A korhazban biztos megtesznek mindent, hogy ne legyen baj. Kaptál valami mást amit most szedsz?

Én telefonon beszéltem a dokival, nekem is azt mondta ilyenkor 2 esélyes a dolog vagy megmarad vagy nem. Gondolom ha már gyógyszeres segítséggel sem marad meg, akkor tuti genetikai probléma van, tehát talán jobb is ha a természet dönt és nem nekünk kell választani, hogy akarjuk e a beteg babát vagy nem. Mi megbeszeltük, hogy nem tartjuk meg ha beteg.

Próbálok sokat pihenni, és pozitív lenni.

Te is legyél pozitív és gondolj arra, hogy minden okkal történik.

Írj majd, hogy mi van! Drukkolok!

2018. dec. 22. 10:01
 15/21 anonim ***** válasza:
Szia! Hát hétfőig bent leszek. De azóta mióta bejöttem nem vérzek hál isten. A doki nekem is ezt mondta, hogy a természet szelektál. Kicsit meg is ijedtem, remélem nem lesz semmi baja.:( Ugyan azt szedem csak nagyobb dózisban, meg 1 csomó mást mellé.
2018. dec. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szurkolok neked! Vigyázz magadra/ magatokra :) , pihenj sokat!
2018. dec. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Boldog Karácsonyt nektek. Ma bízzunk a legjobbakba!
2018. dec. 24. 12:21
 18/21 A kérdező kommentje:

Szia!

Mi történt a kórház óta? Mi ma voltunk az orvosnál. Minden rendben nálunk. Volt szívhang :)

2018. dec. 27. 20:43
 19/21 anonim ***** válasza:
Szia! Szuper! Gratulálok!:) Azóta hál isten nem véreztem! 7-én megyek a dokimhoz, mert szabin van. Addig táppénz, pihenés. Megjött a rosszullét is, nem nagyon tudok enni, semmit nem kívánok.:( Az is kiderült, hogy a férjem unokatestvérének a felesége is terhes. Egy héttel későbbre van kiírva mint én, úgyhogy nagy az öröm a családban.:)
2018. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hű csajok, gratulálok nektek! Örülök, hogy minden rendben van mindkettőtökkel :)
2018. dec. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!