Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Múlt hét szombaton voltam együtt a barátommal. Nem szexeltünk. Viszont “száraz szexeltünk” kis ideig. Csak 4-5 alkalommal húzogatta a hüvelyemnél nemi szervét, mert leállítottam. Hangsúlyozom, behatolás nem történt. A barátom azt állítja, megmosta a nemi szervét a dolog előtt (mivel előtte pár órával elélvezett). Én hiszek neki, mivel ha nem így lenne, őt ismerve már nagyon pánikolna. A mosakodás közvetlenül a dolog előtt volt emlékezeteim szerint. A barátom 100%, hogy nem élvezett el, miközben csinálta.

Noha így szerintem nem valószínű, hogy terhes vagyok, a menstruációm ma késik 3. napja. Pedig már 3 hónapja egymás után pontosan jött meg. Lehet, hogy közrejátszik az idegességem? Mert már 5 napja egyfolytában azon kattogok, hogy úristen, mi van, ha terhes vagyok, és azt olvastam, hogy a menstruáció késhet az idegesség, szorongás miatt. Meg amúgy is még csak 1 éve van meg, szóval elvileg normális, ha nem pontosan jön meg, de nekem általában pontos... A másik dolog meg az, hogy egyáltalán nem görcsöl a hasam, pedig ez rendszerint kb 2-7 nappal a menstruáció előtt szokott lenni egészen a menstruációig. Végeztem egy olyan gyakorlatot a menstruáció meghozása végett, hogy 10 másodpercig behúzom a hasamat, aztán 4 másodpercig kiengedem, és újra behúzás. Ezt megismételtem kb 8-10 alkalommal egymás után. Ezután fájt egy pár percig a hasam, de ennyi volt. Forró fürdőt is próbáltam tegnapelőtt, de az is sikertelen próbálkozás volt.

Ahogy azt gondolhatjátok abból, hogy 1 éve van menstruációm, fiatal vagyok még egy gyerekhez. Ha a szüleim megtudnák, hogy terhes vagyok, akkor biztosan eltiltanának a barátomtól, de az is majdhogynem fix, hogy a barátomat kinyírná az apám. Arról meg nem is beszélve, hogy milyen szemmel nézne rám ezután a családom. Megtartani nem akarnám, bár szerintem nem is engednék.

Most lehetne azzal jönni, hogy hát kislányom, viseld a tetteid következményét, de én ezzel nem tudok egyetérteni. Hiszen semmiféle felelőtlenség nem történt az én részemről. Szinte azonnal leállítottam a barátomat (tegyük hozzá, hogy azért nem azonnal, mert először azt hittem, hogy az ujjával csinálja). Nyílván az én kezem is benne van a dologban, hogy ez megtörténhetett, de én egyáltalán nem felelőtlenül döntöttem úgy, hogy akarom ezt az egészet a barátommal, és mindig nagyon odafigyelünk, hogy semmi esetre ne legyek terhes. Csak pettingelni szoktunk.

Leszólásokat nem kérek. Tudom, hogy fiatal vagyok. Tudom, hogy sokan nem értenek egyet a fiatalon élt szexuális élettel. De azt is tudom, hogy felelősségteljes lány vagyok, és nem tudatlanul vágtunk ebbe bele. Hibák pedig felnőttek esetében is becsúszhatnak. Felesleges lenne kioktatni azért, hogy de a felnőttek tudnak mire alapozni, én meg még egyáltalán nem. Hiszen ami történt, megtörtént.

A körülményeket figyelembe véve lehetséges, hogy terhes vagyok?

Az értelmes, nem szidó válaszokat nagyon köszönöm!



2018. dec. 20. 09:07
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%
Isten ments, hogy várban bővelkedjünk, vérben annál inkább... :D Sorry.
2018. dec. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%
Lehetséges.
2018. dec. 25. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

Mi a helyzet, rendben vagy?

2018. dec. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
#14 vagyok. Na mi ujsag ?
2018. dec. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg :/
2018. dec. 28. 17:48
 26/32 A kérdező kommentje:
Párszor kicsit görcsölt a hasam, de semmi
2018. dec. 28. 17:49
 27/32 anonim ***** válasza:
Tesztet vettél már?
2018. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
En mèg mindig azt mondom, meg eleg sok mindenki szerintem, hogy a leirtak alapjan NEM lehetsz terhes! Ez nonszensz, persze, ha tenyleg minden igy tortent. A stressztol nagyon sokat keshet, fiatal is vagy mèg - akar ki is maradhat mèg ! Vegyel egy tesztet azt javaslom en is, meg fogsz nyugodni! :) Es ird majd meg mi volt, akar privatban.
2018. dec. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

#27 és #28


Nem vettem tesztet, de már erősen gondolkodom rajta. Csak félek, hogy összefutok egy ismerőssel.

2018. dec. 29. 16:06
 30/32 anonim ***** válasza:
Vegyel olyan helyen ahol kevesebb az ismeros...Drogeriaban is megveheted, nem kell gyogyszertarba menned. Senkit nem fog erdekelni, mèg a penztarost sem elhiheted! :D Lehuzza, kifizeted es mehetsz is! Lehet ez megnyugtatna, mi csak azert mondjuk.
2018. dec. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!