Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Múlt hét szombaton voltam együtt a barátommal. Nem szexeltünk. Viszont “száraz szexeltünk” kis ideig. Csak 4-5 alkalommal húzogatta a hüvelyemnél nemi szervét, mert leállítottam. Hangsúlyozom, behatolás nem történt. A barátom azt állítja, megmosta a nemi szervét a dolog előtt (mivel előtte pár órával elélvezett). Én hiszek neki, mivel ha nem így lenne, őt ismerve már nagyon pánikolna. A mosakodás közvetlenül a dolog előtt volt emlékezeteim szerint. A barátom 100%, hogy nem élvezett el, miközben csinálta.

Noha így szerintem nem valószínű, hogy terhes vagyok, a menstruációm ma késik 3. napja. Pedig már 3 hónapja egymás után pontosan jött meg. Lehet, hogy közrejátszik az idegességem? Mert már 5 napja egyfolytában azon kattogok, hogy úristen, mi van, ha terhes vagyok, és azt olvastam, hogy a menstruáció késhet az idegesség, szorongás miatt. Meg amúgy is még csak 1 éve van meg, szóval elvileg normális, ha nem pontosan jön meg, de nekem általában pontos... A másik dolog meg az, hogy egyáltalán nem görcsöl a hasam, pedig ez rendszerint kb 2-7 nappal a menstruáció előtt szokott lenni egészen a menstruációig. Végeztem egy olyan gyakorlatot a menstruáció meghozása végett, hogy 10 másodpercig behúzom a hasamat, aztán 4 másodpercig kiengedem, és újra behúzás. Ezt megismételtem kb 8-10 alkalommal egymás után. Ezután fájt egy pár percig a hasam, de ennyi volt. Forró fürdőt is próbáltam tegnapelőtt, de az is sikertelen próbálkozás volt.

Ahogy azt gondolhatjátok abból, hogy 1 éve van menstruációm, fiatal vagyok még egy gyerekhez. Ha a szüleim megtudnák, hogy terhes vagyok, akkor biztosan eltiltanának a barátomtól, de az is majdhogynem fix, hogy a barátomat kinyírná az apám. Arról meg nem is beszélve, hogy milyen szemmel nézne rám ezután a családom. Megtartani nem akarnám, bár szerintem nem is engednék.

Most lehetne azzal jönni, hogy hát kislányom, viseld a tetteid következményét, de én ezzel nem tudok egyetérteni. Hiszen semmiféle felelőtlenség nem történt az én részemről. Szinte azonnal leállítottam a barátomat (tegyük hozzá, hogy azért nem azonnal, mert először azt hittem, hogy az ujjával csinálja). Nyílván az én kezem is benne van a dologban, hogy ez megtörténhetett, de én egyáltalán nem felelőtlenül döntöttem úgy, hogy akarom ezt az egészet a barátommal, és mindig nagyon odafigyelünk, hogy semmi esetre ne legyek terhes. Csak pettingelni szoktunk.

Leszólásokat nem kérek. Tudom, hogy fiatal vagyok. Tudom, hogy sokan nem értenek egyet a fiatalon élt szexuális élettel. De azt is tudom, hogy felelősségteljes lány vagyok, és nem tudatlanul vágtunk ebbe bele. Hibák pedig felnőttek esetében is becsúszhatnak. Felesleges lenne kioktatni azért, hogy de a felnőttek tudnak mire alapozni, én meg még egyáltalán nem. Hiszen ami történt, megtörtént.

A körülményeket figyelembe véve lehetséges, hogy terhes vagyok?

Az értelmes, nem szidó válaszokat nagyon köszönöm!



2018. dec. 20. 09:07
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Főleg nektek, #10 és #11! #11 már tervben volt a szombati eset előtt, hogy a barátom vesz óvszert végső esetre, mivel már egyszer majdnem szexre került sor, de szerencsére az ész győzött. Mindenesetre most már muszáj lesz.


Mégegyszer köszönöm mindenkinek, hogy elolvasta és válaszolt!

2018. dec. 20. 09:54
 12/32 anonim ***** válasza:
51%
Óvszer nélkül sose próbáljátok, pár másodpercre sem. És az sem árt, ha a barátod gyakorolja otthon a felhelyezést, hogy ne éles helyzetben kelljen először próbálni, és esetleg rosszul tegye fel.
2018. dec. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
77%
Ettol nem leszel terhes. Ovszerrel mindenkeppen vedekezzetek es az is legyen normalisan felhuzva, es mindig ellenorizve, hogy ne stresszelj azon, hogy lehetsz terhes vagy sem. 🙂 Nyugodj meg, vegyel forro furdot, kicsit relaxalj es meg fog majd jonni. Aki 10 eve menstrual annak is ugyanugy keshet akar heteket is, mert nem robotok vagyunk. 🙂 Esetleg vegyel egy terhessegi tesztet es ha latod, hogy negativ, meg fogsz tole nyugodni! Ird majd meg mi lett. 🙂 L
2018. dec. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

#13 nem is állt szándékunkban védekezés nélkül, de köszi, hogy felhívtad a figyelmem


#14 köszi neked is, megírom majd, hogy mi lett

2018. dec. 20. 10:32
 15/32 anonim ***** válasza:
44%

Kicsit vicces, amikor 12-13 évesen bizonygatod, hogy milyen érett vagy a szexhez, holott a beleegyezési korhatár 14 év. Halvány sejtelmed sincs, hogy lesz valaki terhes. És vidám mosollyal az arcodon mész terhességi tesztet venni.

Csak gratulálni szeretnék.

2018. dec. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom, hogy miért ennyire ellenséges és agresszív ennyi válaszoló. Fiatal koromban rengeteget dolgoztam gyermekvédelemmel, felvilágosítással kortássegítőként, bizony a 13-14 éves korosztály nagy része érdeklődik a szex iránt és kísérletezik. Engem is nagyon bosszant, ha valaki felelőtlen, de a kérdező konkrétan teljesen értelmes, felelősségteljes, csak nagyon fiatal, tapasztalatlan és megijedt. Nem mellesleg nem történt aktus.


Az elvileg értelmes, felnőtt, felelősségteljes válaszolók kicsit normálisabb hangnemben is próbálhatnának segíteni.


Kérdező: Nagyon minimális, gyakorlatilag semmi esélye a terhességnek, nyugodj meg. Tényleg vegyél egy tesztet, de ne aggódj annyira. A továbbiakban pedig tényleg olvass még a témában és legyetek nagyon óvatosak, mert egy "becsúszó hiba" sokkal nagyobb mértékben tönkreteheti az életedet, mint egy felnőtt esetében.

2018. dec. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, hogy neked nem áll szándékodban gumi nélkül,de a srácok hamar "bekattannak". Elvégre te azt sem akartad, hogy hozzád érjen a péniszével, magától döntött így.
2018. dec. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

#16 és neked ki mondta, hogy nem múltam még el 14? Hogyne lenne sejtésem. Azért, mert a védőnő állított valamit, én meg hittem neki, miért ne tudnám, hogyan lesz terhes valaki? Nem, nem veszek terhességi tesztet, mivel most már kiderült, hogy nem lehetek terhes, és tévesen voltam informálva. A gratulációdat meg tartsd meg magadnak, ezen kívül minden tisztelettel megkérlek, hogy legyél szíves, és törődj a saját életeddel.


#18 a barátom ebbe valószínűleg nem gondolt bele, mikor megtette, de most ő is beparázott, szóval valószínűleg több ilyen nem lesz. Azt meg még az első petting előtt megbeszéltük, hogy bármit csinál, azt csak a beleegyezésemmel teszi. És tartja is magát hozzá. Szóval nem tartok attól, hogy “bekattan”.

2018. dec. 20. 13:35
 19/32 anonim ***** válasza:
0%

"#6 fentebb leírtam, hogy nem szexeltünk... szűz vagyok"


Mária a keresztneved? És még szűz is vagy...


Nem tudom, hogy írta-e ezt valaki, de a kérdésed annyira lehúzott szellemileg, hogy képtelen vagyok most minden hozzászólást elolvasni, nincs agysejtem. Bocsi. (És legalább többet elmondjuk, annál jobban megmarad.)


Tény, előváladékban is lehet spermium, de egy dörgölőzéstől az nem jut fel a hüvelyedbe sem, nemhogy a méhedig. A gyerekhez ennél több kell, például egy behatolás.


Én tényleg javaslom, hogy olvassatok könyveket, járjatok be biológia órára, mielőtt leveszitek a bugyitokat, mert ez a tudatlanság nem csak káros, de abszolút gáz.


Azt azért írom, hogy a szüzességed elvesztésekor és a későbbiekben is használj mindig óvszert, legyen nálad is, hátha a partnernél nincsen, mert nem gáz egyáltalán. Komolyabb kapcsolatban, ami tartós és bizalmas, ott nyugodtan mehetsz fogamzásgátlóért, vagy az óvszer mellett használhatsz kiegészítő védekezést, pl Pharmatex hüvelykúp és társai, amik hormonmentesek.


De javaslom, hogy előbb képezd magad ezen a téren is és addig hagyd a nemi élet gyakorlását amíg ezek nem tiszták, a saját érdekedben!

2018. dec. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
40%

Amúgy ha nem stresszeknél ennyit, akkor talán meg is jönne. Engedd el a témát, igyál egy natúr rozmaringteát (legjobb, ha veszel friss rozmaringot, öntesz rá forró vizet, hagyod ázni és leszűröd a teát, majd elkortyolgatod minden egyéb nélkül, csak úgy magában), várbőséget okoz és holnapra vígan jöhet a mensi. A teát javaslom egy könyv mellett, tudod melyik az...


#20-as válaszoló

2018. dec. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!