Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kerdesem a kovetkezo!?

Valaki6778 kérdése:

Kerdesem a kovetkezo!?

Figyelt kérdés

Vettem ilyen Haas vital-os vitamint van benne 25 fele vitamin mellete Vas is az benne 556mg kedesem az hogy ha netan Vashianyos lennek ez valamennyire potolná?

Azert kerdezem mert elozo terhessegemnel Vas hianyos voltam. Tudom hogy vervetel kimutatta de meg csak 7.en megyek dokihoz!?


2018. dec. 31. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamennyire igen, de igazából a vas folsav nélkül nem nagyon tud beépülni, így érdemes ezt is nézni a vitaminokon.
2018. dec. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A folsav benne 16181mg :)
2018. dec. 31. 17:25
 3/5 anonim ***** válasza:
556mg az mi? Én is vérszegény vagyok, Neo ferro folgammát szedek, ebben 114 mg vasszulfát van ami =37mg Fe. Terhesség alatt is szedtem napi egyet és most szülés után 3x1et.
2018. dec. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ertem hat egyenlore szedem ezt a vitamint aztan vervetelen majd kiderul kelle vas vagy sem addig van meg 1 hetem.
2018. dec. 31. 17:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Ettől még lehetsz vashiányos, nem is tud felszívódni a multivitaminban a vas, a többi ásványi anyag gátolja, ennek ellenére mindegyikben van.
2018. dec. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!