Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnék de a párom...

Babát szeretnék de a párom nem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!véleményeket szeretnék kérni,20 éves vagyok a párom pár évvel idősebb neki van már egy gyereke de nem nálunk van,kulon élünk mind a ketten dolgozunk,ha feljon a baba téma nagyon lekezelően beszél,úgy mintha tényleg nem szeretne,és engem ez nagyon bánt én nagyon szeretnék de ő ezt nem tudja pont azért mert ha elmondanám neki szerintem vita lenne belőle,tényleg úgy beszél ha feljon a tema mintha nem is tudom "isten ments" kb ez...segitenétek mit tegyek?hogy kezeljem a helyzetet?
2019. jan. 4. 06:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
24%
Talán azért mert kib.szottul semmi köze a válaszodnak a kérdéshez. Semmiben nem egyezik a te sztorid a kérdezőjével.
2019. jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
8%
Talán ha van agyad és tudsz értelmezni akkor másabb a helyzet. :))))))
2019. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
59%

Már ne haragudj, 10-es, de a válaszodnak valóban semmi köze a kérdéshez, szerintem a 11-esnek nagyon is van agya és értelmezni is tud, pont ezért írta azt, amit írt.

Semmi hasonlóság nincs a kérdező és a te történetedet között : te meg a párod beszéltetek erről, ők nem. Leírja világosan, hogy a pasija azt sem tudja, hogy babát akar, mivel el sem meri mondani és semmi olyan nincs a sztoriban, hogy ő meg akarja teremteni a biztonságot, mint számodra a férjed.

A te párodnak nem volt gyereke , a kerdező hapsijának van. Ez egy igen fontos momentum, amit te úgy említesz : hasonló volt a sztori, csak épp gyereke nem volt...

Aki nem tud értelmezni, az max. Te vagy.

Kérdező, te meg gondolkodj el egy kicsit, 20 éves vagy, van egy pár évvel idôsebb barátod , akinek már van egy kisgyereke. Te el sem mered neki mondani, hogy babát szeretnél és mihelyt felhozod a témát, az infarktus kerülgeti.

Ezen mit szeretnél kezelni ?

Keress magadnak egy olyat, akivel -miután megalapoztad a jövődet, egyeznek a céljaitok, nyíltan meritek egymás előtt vállalni a véleményeteket , akar is gyereket-, családot alapítasz.

Ne ess " véletlenül " teherbe, nem kell szenvedni még egy gyereknek. Egyedül fogsz maradni.

2019. jan. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyet ne! Eszedbe se jusson teherbe esni, azt remélve, hogy meggondolja magát!

Ismerek én is "hasonló" sztorit, ahol a tinilány bejelentette a 30+ pasijának, hogy terhes, és már el se lehet vetetni. Az apajelölt pedig szó szerint kirugdosta előle a gyereket, mert inkább a börtön.

Léccí, ne! Főleg, ha egyedül el se tudod tartani.

2019. jan. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egy biztos dolgot tudok tanácsolni: ne próbáld meg kijátszani, ne ess teherbe szándékosan az akarata ellenére, mert ez nagyon aljas dolog egy nőtől. 20 évesen még ráérsz szülni, adhatsz neki időt, hátha akar majd pár év múlva gyereket. Ha mindez csakugyan nem változik, akkor érdemesebb otthagyni, ha annyira fontos neked a gyerekvállalás, és olyan társat keresni, aki hasonlóan képzeli el az életét, mint te. Azt is érdemes megfigyelned, hogyan viselkedik a meglévő gyerekével.
2019. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!