Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nő teherbe ejtheti magát...

A nő teherbe ejtheti magát otthon inszeminátorral (óvszerből kiszedet spermával)? Mármint egészségügyileg, biológiailag lehetséges?

Figyelt kérdés

Szerencsére nem rólam van szó :)


Állítólag a csaj terhes - konkrétan megmondta a barátjának, hogy (bár használtak óvszert, minden rendben ment), mégis összehozta a dolgot egy infúzióscsővel és fecskendővel...


Ez úgy fizikailag, biológiailag lehetséges? (Én úgy tudtam, a sperma levegő hatására, a légnyomáskülönbség miatt elpusztul).


2019. jan. 7. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Percei lennének ezt megcsinálni, a spermiumok elpusztulnak szobahőmérsékleten ezen túl. Szóval órákkal az aktus után kikukázott ondóval ez a mese nem játszik. Valószínű más köpött a küszöbre, de ennek a palimadárnak a nyakába akarja varrni...
2019. jan. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Biológiailag lehetséges, az életben csak bulvár lektűrben fordul elő. A légnyomás különbséget hagyjuk.
2019. jan. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Elméletileg lehetséges. Én úgy tudom pár óráig életképesek a spermiumok. Pont ezért a nagyon parás pasik, elviszik a cuccos óvszert magukkal.
2019. jan. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha percei lennenek akkor semmi ertelme nem lenne azoknak a vizsgálatoknak amiknel a ferfiak spermajat vizsgaljak. Sztem lehet ilyet de undorító.
2019. jan. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

Elvileg lehetséges, a spermiumok meglepően életképesek kikerülve is.


De én azért mégis arra gyanakodnék, hogy más volt az apa.

2019. jan. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem tudta megcsinálni. Simán csak lefeküdt mással is. Ennyi a varázslat.
2019. jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kicsit azért ledöbbentem (kórházban azért steril körülmények, orvos, megfelelő eszközök, előtte gyógyszer, stb.)


Amúgy a csaj szerencsevadász, a csávó szülei meg gazdagok - gyerektartást meg mindenképp kell fizetni (legalábbis apa javára még nem született felmentés).

2019. jan. 8. 13:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem a csavo szuleinek a fizetesebol vonjak a ygerektartast, szoval edesmindegy, h gazdagok e, az szamit, h mennyit keres a csavo?!
2019. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!