Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik a menstruációm....

5 napja késik a menstruációm. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

A menzeszem általában 2-3 napot szokott késni, viszont a mostani alkalomnál már 5 napnál járok. Ebben a hónapban veszítettem el a szüzességem, kétszer csináltuk és mindkét alkalommal óvszerrel védekeztünk.

Tüneteim: derékfájás, picike alhasi görcsök, mellfeszülés és fehér folyásom van (ugyanannyi mint amennyi általában szokott) semmi terhességre utaló jelem nincs (vagy csak nem vettem észre) és kisbabát koromból adódóan nem is szeretnék

Ami még fontos lehet, hogy már 3 éve menstruálok nemtudom,hogy ennyi idő alatt beállhat e

Egyébként mivel ugye lefeküdtem a barátommal azóta elkezdtem stresszelni, hogy megfog e jönni és most az, hogy 5. napja késik az rátesz egy lapáttal. Semmilyen gyógyszert nem szedek, nem vagyok felfázva ugyhogy a kérdésem, hogy szerintetek mi lehet az oka?

Megfog jönni?

Minden választ előre nagyon naaagyon szépen köszönök <3



2019. jan. 8. 14:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igen megjött, 6 nap volt. Azért 40nap fölött én tényleg nem tudom mit csináltam volna, ha már 6 napnál elég durván stresszeltem. De örülünk skacok mert megjött!!😂
2019. jan. 13. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!