Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elképzelhető, hogy ez beágyazó...

Elképzelhető, hogy ez beágyazódás vagy feleslegesen aggódok? 17L

Figyelt kérdés

3án voltam együtt a barátommal, 5én kellett volna megjönnie, de azóta se jött meg. Aznap pont nem védekeztünk de mielőtt elment előtte egy pár perccel a biztonság kedvéért kihúzta, biztos nem bennem ment el. “Szúrkált” a hasam ma egész nap, meg nagyon fáradékony vagyok. Egyeltalán nincs olyan érzésem mintha meg jönne. Csak egy nagyon-nagyon picit véreztem reggel.

Elképzelhető, hogy a beágyazódásra reagálok ilyen érzékenyen vagy csak túlaggódom? Tesztet mikor érdemes csinálni?


2019. jan. 8. 19:26
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Nem akarlak szekálni.... DE: Okos vagy és tudod, hogy a peteérésed a ciklusod 13-16 napja között van. 1. Eset: Együtt vagytok a 21. napon, úgy vagy vele, hogy ez még az ovulációs naptárban is zöld, azaz “szabad szerelem”, mert roppant kicsi az esélye a teherbe esésnek, és ezért még azt is hagyod hogy benned menjen el. Igen ám, de hogy hogynem a 22. napon lesz peteérésed , tehát jó eséllyel anyai örömök elé nézel....2. Eset : teljesen mindegy, hogy hányszor sikerült már időben kivennie... 1, azaz 1(!!) alkalom is elegendő ahhoz, hogy teherbe ess. Csak egy másodperccel később kapcsol a barátod, és kész a gyerek. Ez nem figyelmetlenség, vagy nemtörődömség. Szex közben én sem akarnék még pluszban azon agyalni, hogy jajj csak nehogy késő legyen. Sem nőként sem férfiként... 3. Eset: előváladék. Bizony az is épp elég a teherbeeséshez, és azt biztos hogy meg sem érzi....KÖVETKEZTETÉS: a szex jó dolog. Én nem mondom hogy ne szexelj még.... viszont ha csinálod, akkor csináld rendesen. Megfelelő védekezéssel. Hogy miért? Mert ha együttlét közben nem kell senkinek görcsölnie hogy időben kikerüljön minden... akkor az egy másfajta együttlét. Amíg ez nem történik meg, addig nem tudod miről beszélek. Mindenkinek jó, ha sem közben, sem a viklus végén nem kell görcsölni. És ami a legfontosabb: egy nem kívánt terhesség örökre megváltoztatja az életed, akár megszülöd, akár nem. Ha nem akarod hormonokkal tömni magad, vannak más módok is. Óvszer, kúpok, pesszárium.... stb. A fentieket jószándékkal írtam és nem kioktatásképp. Nekem sajnos 1,5 éve nem jön össze a baba. Ebből jópár hónapban orvos által megfigyelt peteérés vizsgálatom volt. 29 napos rendszeres ciklusokkal nemegyszer volt olyan, hogy a 23. napon történt meg a peteérés. Nyilván akkor eltolódott a ciklusom, hoszabb lett, de ezt előre nyilván nem lehet tudni.
2019. jan. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
100%
Te azt hiszed ha a pasid hu de nagy erovel visszafogja magat mert o mennyire felelosseg teljes, nem lehetsz terhes? Hallottatok mar az elovaladekrol? Szerintem aki szexel annak az a minimum hogy vedekezik es tud ezekrol a dolgokrol, aztan par het mulva josz ide sirni hogy terhes vagyok mit tegyek. Nem feltek elegge es mind a ketten felelotlenek vagytok.
2019. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha továbbra sem jön meg, akkor kb 2hét múlva tesztelek, addig gondolom nem sok értelme van. Felelőtlenek voltunk, általában védekezünk, most elmaradt de pont az időpont miatt nem féltünk. Ha lesz baba, akkor nyilván vállalni fogjuk a felelősséget és megtartjuk, erről már esett szó köztünk korábban.(én most fogok érettségizni, a párom viszont dolgozik, lakása van, nem a semmibe szülnék)
2019. jan. 8. 22:15
 14/55 anonim ***** válasza:
89%
De igen a semmibe szulned. Aki teherbe esik annak meg kell teremteni azt az anyagi kornyezetet amivel egyedul is eltudja tartani a gyermeket, ha lelep a pasi mit teszel? Porontyal a nyakadon a te szuleid nevelnek a gyermeket mert te iskolas vagy es nincs kereseted. Hiaba mondja a baratod hogy vallalna a felelosseget lehet veled is marad de ha 1-2 ev mulva szakit akkor a gyermekkel az utcara kerulsz. Ennyi ebbe gondolj bele mielott hulyesegeket beszelsz
2019. jan. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező de, a semmibe szülnél. Mert együk fel, egy-két év múlva szétmentek, te meg ott állsz 0 munkaviszonnyal, lakhatás és megtakarítás, normális végzettség nélkül, egy max 1-2 éves gyerekkel. Mit csinálsz? hazaköltözöl hogy a szüleid vegyék át az eltartásotok a pasidtól?


Én azt mondom, hogy amíg valaki nem tudja megteremteni a körülményeket, hogy ha bármi történik egyedül is el tudjon boldogulni a gyerekkel, ne szüljön.


Több ismerősöm is van, aki a pasi pénzére meg lakásába szült, kb 5, ebből 3 már nincs együtt a gyerek apjával. Végzettség nélkül meg esélytelen munkát találni.

2019. jan. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom a utolsókat ismételni, így csak annyit teszek hozzá, hogy jól beszélnek, te pedig nagyon naiv vagy még.
2019. jan. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
20%
Ilyen hozzà àllàssal senkinek nem kellene szûĺni,mert akàr mikor lelèphet mèg a fèrjünk is..ès ha nevèn a lakàs...kocsi..bla bla...mehetünk utcàra kèrem..
2019. jan. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
75%
utolsó, igen, ezért kell beleadni annyit a házba, hogy ne csak a férj nevén legyen, és máris nem kell attól félni hogy utcára kerülünk. ilyen egyszerű ez:-)
2019. jan. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
15%
Nem mindenki tud annyit bele tenni..ès akkor az olyan màr ne is legyen anya..pfff..en ugy mentem fèrjhez h a parom örökölte a lakast..es most mitt tegyek fizessem ki neki amit o is ingyen kapott??? Ez vicc!!!!.persze màs ha közössen veszik.az mas tèszta...itt arról van szò h ki milyen gondolkodàssal van az èletèrol..a gyermeke èletèrol,jovojèről..ès ehez lehet valaki 17 vagy èpp 30 èves.agyilag buta..
2019. jan. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:
Azt hiszem kezd más irányba menni a válaszolgatás, saját lakása van igen, amit a tatája hagyott rá miután meghalt. Ahogy az előző válaszoló is mondta, fizessen ki neki amit ingyen kapott? Érettségi után amúgy is költözünk össze, még karácsony előtt megkérte a kezemet. 3 éve vagyunk ‘hivatalosan’ együtt de egész életemben ismertem, együtt nőttünk fel. Azért köszönöm a válaszokat és az aggódást a baba jövője miatt.(aki lehet nincs is)
2019. jan. 11. 15:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!