Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elképzelhető, hogy ez beágyazó...

Elképzelhető, hogy ez beágyazódás vagy feleslegesen aggódok? 17L

Figyelt kérdés

3án voltam együtt a barátommal, 5én kellett volna megjönnie, de azóta se jött meg. Aznap pont nem védekeztünk de mielőtt elment előtte egy pár perccel a biztonság kedvéért kihúzta, biztos nem bennem ment el. “Szúrkált” a hasam ma egész nap, meg nagyon fáradékony vagyok. Egyeltalán nincs olyan érzésem mintha meg jönne. Csak egy nagyon-nagyon picit véreztem reggel.

Elképzelhető, hogy a beágyazódásra reagálok ilyen érzékenyen vagy csak túlaggódom? Tesztet mikor érdemes csinálni?


2019. jan. 8. 19:26
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:
Maskor nem feküdtünk le óvszer nélkül, vagy legalábbis nem mostanában, vigyazni szoktunk, és már kb 1,5eve elvesztettem.
2019. jan. 12. 13:44
 32/55 anonim ***** válasza:

“Többször is úgy volt, hogy majdnem elment, amíg bennem volt, de aztán ‘visszafogta’ magát és biztos nem bennem ment el.“

Akkor ezt hogy értsem? Amúgy nekem az első után volt az, hogy késett, de ez gyakori, viszont téged nem érint. Viszont beágyazódást korainak tartom, bár hozzáteszem, nem vagyok orvos... Ha terhes is vagy, szerintem egy régi akcióból, gumi használata sem 100%, szerintem csinálj egy tesztet.

2019. jan. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
50%

Én csak azt nem értem ha valaki kérdez valamit, minek kell leharapni a fejét??

Megkérdezte emberek csak!

Egyből nem kell az embernek ugorni, nem hiszem el nmti olyan tökéletes és minta emberek vagytok! Mindenkivel megtörténhet egy baleset is, ma vele holnap veletek..

Amúgy ha egy nap útán ovuláltál vagy kettő, akkor nyákod már az esetlegesen bejutó spermiumnak táplálékul szolgál az "élethez" és segíti a megért petesejthez. Így Ha akkor jutott be ondó az aktuskor, lehetsz terhes. De ha csak újjazott s éreztél " valamit" nem valószínű. Tesztelj aktus után bő 10 nappal, majd ha akkor se jön még várj 2 3 napot és újra

2019. jan. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ!☺️ Le is feküdtünk, tehát ami miatt aggódok az az, hogy mint mondtam vagy 2-3x volt olyan, hogy mondta, hogy elmegy miközben bennem volt de aztán “visszatartotta” vagy, hogy fogalmazzak és vegulis nem bennem ment el, de ilyenkor amikor “visszatartotta” attól félek teljesen nem sikerült neki, tehát távozott ondó amikor még bennem volt. Remélem így már érthető, máshogy nem nagyon tudom elmagyarázni.
2019. jan. 14. 13:27
 35/55 anonim ***** válasza:
Gumi volt rajta, mikor majdnem elment benned, vagy sem? Ha nem volt, akkor lényegében lényegtelen, hogy elment e vagy sem, mert van az ún. előnedv, ami még orgazmus előtt is távozik a péniszből, anélkül, hogy érezné a pasi... Ha pedig volt gumi, akkor sem 100%os a védelem, lehetnek rajta mikrosérülések, ami mellett teherbe lehet esni... ( bár ez nagyon-nagyon ritka) Szerintem csinálj egy tesztet, bajod biztos nem lesz tőle!
2019. jan. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 A kérdező kommentje:
Nem volt rajta, nem védekeztünk.. és köszönöm a választ! Csinálok tesztet persze, csak még korán lenne, nem?
2019. jan. 14. 14:50
 37/55 anonim ***** válasza:
Szerintem csinalj egyet, aztan ha tovabbra se jon meg a mensid, csinalj megegyet 1-2 het mulva.
2019. jan. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
Csináltál tesztet? :)
2019. jan. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
100%
Hiába emeled ki, mi nem tudunk helyetted tesztre pisilni.
2019. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
Felelőtlen vagy, igen lehetsz terhes. Ha már arra van eszed, a védekezésre is gondolj, ez alap dolog olyannal aki nemi életet él! Nem a korod miatt, egyébként is az lenne a normális ha nem akarsz anya lenni akkor védekezz!! Remélem nem vagy terhes, és máskor már nem veszed ilyen lazán ezt a dolgot.
2019. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!