Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elképzelhető, hogy ez beágyazó...

Elképzelhető, hogy ez beágyazódás vagy feleslegesen aggódok? 17L

Figyelt kérdés

3án voltam együtt a barátommal, 5én kellett volna megjönnie, de azóta se jött meg. Aznap pont nem védekeztünk de mielőtt elment előtte egy pár perccel a biztonság kedvéért kihúzta, biztos nem bennem ment el. “Szúrkált” a hasam ma egész nap, meg nagyon fáradékony vagyok. Egyeltalán nincs olyan érzésem mintha meg jönne. Csak egy nagyon-nagyon picit véreztem reggel.

Elképzelhető, hogy a beágyazódásra reagálok ilyen érzékenyen vagy csak túlaggódom? Tesztet mikor érdemes csinálni?


2019. jan. 8. 19:26
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
Én is csinálnék a helyedbe egy tesztet :) *veszíteni nem veszítesz vele semmit, max hs nem jön meg akkor 2-3 hétmúlva megismétled. Elég nagy esély vsn rá hogy kismama vagy:) hy ugyérzed hogy feltudnátok nevelni, ne foglalkozz senkivel se.😉 Kíváncsi leszek :)
2019. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
Majd írj, hogy mi lett a teszt eredménye!
2019. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:
Holnap vagy utanna csinálok tesztet, majd az eredményt leírom! Engem is erdekel már.
2019. jan. 20. 23:34
 44/55 anonim ***** válasza:
69%

Már érdekel? Jó, hogy érdekel, hogy terhes vagy-e 17 évesen.

De am ráérsz, mit kell kapkodni. Legfeljebb kifutsz az időből.

2019. jan. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
Hova tolod még? Vagy vegyek tesztet vagy menj el nőgyógyászhoz mert ha eddig minden rendben volt és nincs baba de mégis kimarad a menstruáció az nőgyógyászati probléma
2019. jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
78%
Ötödike óta nem jött meg? Akkor az baba lesz... Szerintem fölösleges halogatnod a tesztelést, holnap mindeképp csinalj.
2019. jan. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
88%

Mintha le se szarná, hogy mi a helyzet. Már rég kimutatná a teszt, de ő csak mentegetőzik. 17 évesen inkább jóval korábban megcsinálná az ember a tesztet, nemhogy húzná-halasztalá minél tovább.

Vagy kamu, vagy annyira félsz, de nem a teszttől leszel terhes! Ha volt eszed a védekezés nélküli szexhez, legyen már eszed ehhez is!

2019. jan. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
Hidd el, csak rosszabb, ha húzod... Én is voltam ilyen helyzetben (19 évesen, kiszakadt gumi miatt, szerencsére negatív lett), tudom hogy nehéz... De nem a teszttől leszel terhes,jobb ha biztosra tudod, így tudsz dönteni/tervezni.
2019. jan. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
76%

Gondolom, csinált màr tesztet, csak nem jön vissza eldicsekedni, hogy pozitív lett.

Akinek negatív, az mindig visszajön okoskodni, hogy milyen ügyes volt, hogy mégse esett teherbe.

2019. jan. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
:DDDD
2019. jan. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!