Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elképzelhető, hogy ez beágyazó...

Elképzelhető, hogy ez beágyazódás vagy feleslegesen aggódok? 17L

Figyelt kérdés

3án voltam együtt a barátommal, 5én kellett volna megjönnie, de azóta se jött meg. Aznap pont nem védekeztünk de mielőtt elment előtte egy pár perccel a biztonság kedvéért kihúzta, biztos nem bennem ment el. “Szúrkált” a hasam ma egész nap, meg nagyon fáradékony vagyok. Egyeltalán nincs olyan érzésem mintha meg jönne. Csak egy nagyon-nagyon picit véreztem reggel.

Elképzelhető, hogy a beágyazódásra reagálok ilyen érzékenyen vagy csak túlaggódom? Tesztet mikor érdemes csinálni?


2019. jan. 8. 19:26
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:

Ovulációs volt már?

Szerintem most már tudod, hogy milyen amikor ovulálsz (tojásfehérje szerű nyák, hőemelkedes, szúrás az egyik petefékszedből?)

Mert ha ovuláltál már, akkor EBBŐL az aktusból , biztos hogy nem lehetsz.

2019. jan. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:
Inkább az aktus után egy-két nappal ovulálhattam. Akkor volt folyásom stb ami erre következtet. Akkor amikor meg kellett volna jönnie, furcsálltam is, hogy most mensi előtt nem volt se folyásom, se semmi, amikor tudom, hogy mikor szokott lennni.
2019. jan. 12. 00:29
 23/55 A kérdező kommentje:
Akkor volt hőemelkedésem is(37.5)
2019. jan. 12. 00:29
 24/55 anonim ***** válasza:
Hááát... szerintem kezdj el aggódni, főleg ha a fáradékonyság megmarad. Nekem ez volt az első tünet mindig, hogy állva is el tudtam aludni. Második, harmadik gyerekkel már tudtam, hogy nem fog megjönni, ideje tesztet venni.
2019. jan. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
100%
Elég valószínű, hogy terhes vagy...
2019. jan. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
100%
lehetsz terhes... én megszakitásos védekezéssel lettem terhes. 2 hetes baba anyukája.
2019. jan. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:
És ha tesztet mondjuk 1-2hét múlva csinálok, az akkor biztos eredményt mutat majd? Ha addig se jön meg. És köszönöm a válaszokat!
2019. jan. 12. 12:37
 28/55 anonim ***** válasza:
Harmadika előtt mikor volt még olyan, hogy csak “kihúzta”?
2019. jan. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:
Az előtt óvszerrel csináltuk, nála. Most ez nem volt úgymond ‘betervezve’ csak beugrottunk hozzám néhány cuccomért, egyedül voltunk és hát megtörtént, nála meg nem volt óvszer.
2019. jan. 12. 12:58
 30/55 anonim ***** válasza:
Máskor nem feküdtetek le óvszer nélkül? Vagy csak nemrég vesztetted el a szűzességed?
2019. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!