Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek délutáni ovuteszt lett...

Akinek délutáni ovuteszt lett + a nemvárt előtti napokban, - lett baba, vagy becsapott a teszt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy reggel kell csinálni.
2010. jún. 29. 10:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

11:09 erősödés még nem elég, az is kell, + legyen.

állítólag természetes az erősödés, mert a szervezet már "készül" a következő ciklusra. így az erősödésnek önmagában nem szabad hinni

2010. jún. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11.09 vagyok ismét..reggel csináltam mindig..pozitív volt mind az öt..a negyedik és ötödik olyan erős volt mint a kontrol vonal..amúgy egyáltalán nincs jelentősége annak, hogy reggel vagy délután csinálod..tök fölösleges ..nálam a pg 53 sem vált be mensi előtt az is mindig párfányos..sőt pétől folyamatosan az mensiigll..így maradok a hőmérőzésnél..
2010. jún. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

EGy ovuteszt jóslásra alkalmatlan. Több napon keresztül kell nézni, és azt hogy erősödik-e.

Szerintem már egy érzékenyebb (15-ös, 20-as) HCG tesztel próbálkozhatsz!

Drukkolok!

2010. jún. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
A pg53 nekem is páfrányos szokott lenni, de ezt a jóstesztelést még nem próbáltam.
2010. jún. 29. 13:17
 15/18 A kérdező kommentje:
A ma délutáni is +, de nagyon úgy néz ki, hogy megjön holnapra.
2010. jún. 29. 15:18
 16/18 A kérdező kommentje:
Ígértem, hogy írok. Nem csináltam tesztet, mert a hőm leesett és barnázok (amit mondjuk nem szoktam és a hőm is csak a 2. napon szokott leesni), tuti megjön ma rendesen. Ha mégsem, akkor jelentkezem még.
2010. jún. 30. 09:24
 17/18 anonim ***** válasza:

:( sajnálom


akkor én nem fogok jóstesztelni, úgy tűnik tényleg nem jön be.

2010. jún. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem biztos. Én délután csináltam, pedig tudom, hogy reggel kell, mint a hcg-t. Egy próbát megér...
2010. jún. 30. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!