Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érezhetem már a terhesség jeleit?

Érezhetem már a terhesség jeleit?

Figyelt kérdés
Dec.24 volt a mensim első napja , dec.31.én voltunk együtt a párommal! most Január 9.-e van tegnap óta fáj a mellem és néha szédülök! 2 napja átlátszó szagtalan nyálkás folyásom is van,általában 31 napra betegszem meg ....még tuti hogy nem a következő mensim! ....lehetséges hogy baba ? szeretnénk hogy az legyen !! :)

2019. jan. 9. 10:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
31%
Áruld el tök őszintén, mert nagyon kíváncsi vagyok, hogy mégis mi az isten nem világos abban, hogy a terhesség első jele az elmaradt menstruáció? Ha ennyire gyengeelméjű vagy, hogy ezt az egyszerű információt képtelen vagy felfogni, légyszíves ne szaporodj. Van elég imbecill így is. Ha nem a felfogó képességeddel van a baj, akkor pedig a kérdés értelmetlen. Nem leszel jobban terhes attól, hogy rákérdezel és felhívod a figyelmünket, hogy te ezt mennyire szeretnéd.
2019. jan. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
95%

Ha 31 napos a ciklusod , akkor tuti most lehet a peteérésed! (nekem is 30-31 napos szokott lenni, így nem a 14.napon van az ovu hanem általában 16-17.napon! ) A 16-17. naphoz kell hozzáadni 14 et (mert a luteális fázis mindenkinek ennyi) és akkor várhatod a mensit.

(vagyis nem várhatod).

Én most úgy vagyok , hogy 13.án jött meg a vérzésem , 29 volt az ovuláció, és ma reggel már halvány csíkosat teszteltem:) Remélem meg is marad.

Neked is mindent bele akkor a napokban :))

2019. jan. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
29%

14 es vagyok még hozzátennék annyit a sok okosnak, hogy nem, nem mindenki kizárólag abból veszi észre hogy várandós, hogy nem jön meg. Értem , amit írtok hogy ez a legbiztosabb jele, de lehet más is, és igen még a mensi előtt.

Amely tünetek persze hasonlítanak a készülő mensihez, de nekem pl. sose fáj feszül szúr a mellem, csak akkor amikor terhes is vagyok. A petefészkek környékén sem szúrkál , csak és kizárólag terhesen és igen, már a mensi napja előtt. Most is pl, pedig csak hétvégén kéne megjöjjön.

(nem első terhességem így van összehasonlítási alapom)

2019. jan. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
hehe megérkezett a lepontozás...óvoda.
2019. jan. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
21%

16-os:

Áááá ennyi öröme legyen annak az illetőnek aki lepontozz.

2-es voltam.

Nagyon tisztába lehet a ciklussal.puff

2019. jan. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
kedves 17 ! nem gyengeelméjű vagyok csak megkérdeztem mert hogy ez a kib..ott oldal ezért van!!! nyilván te már babás vagy mert rohadtul unatkozhatsz !! mi az hogy ne szaporodj !!!??? Jézusom!!! azt mondjuk valóban nem írtam oda hogy a ciklusom elég kusza ...na de na!!! elég sok furcsa eset van itt az oldalon amit olvasok ....és nem gondoltam volna hogy ez a kérdés ilyen vérlázító!! neked további sikeres SZAPORODÁST kívánok!! többiek köszi a választ !
2019. jan. 9. 11:59
 17/20 anonim ***** válasza:

Már bocs kérdező de én ilyet nem írtam.

Nem a 13-as válaszolóra gondoltál?

2es és 17 es voltam

2019. jan. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem akartam válaszolni ide, mert eléggé unom már az ilyen kérdéseket, de annyira elszomorító, hogy ki is kéred magadnak a butaságaidat. Most van kb. peteérésed. Ami azt jelenti, hogy most kell együtt lenni a pároddal. Nem is értem, hogy honnan vetted, hogy ezek terhestünetek.

Felháborodás helyett esetleg tényleg arra fordítsd az energiáidat, hogy lelkiismeretesen utánaolvasol a dolgoknak, mert egyelőre azt sem tudod, hogy merre vagy arccal előre. Azzal végképp nem vagy tisztában, hogy hogyan készülhet a kisbaba.

Látom, hogy összeolvastál egy csomó hülyeséget, csak értelmezni nem sikerült. Ami már csak azért is elszomorító, mert itt is jut minden napra legalább egy okoska, akinek el kell magyarázni, hogy hogyan működik a ciklusa. Tényleg úgy gondolod, hogy amíg az ilyen dolgokkal nem vagy képben, addig jó gondolat szaporodni? Ha egy ilyen egyszerűen értelmezhető dolognak nem tudsz utánanézni nagyjából húsz perc alatt, akkor a gyereket hogyan és mire fogod tanítani?

2019. jan. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Valóban az a baj, h napjában van 2-3 hasonló kérdés.

Arra is lusta vagy h rákeress a google-ben.

Gondolom első próbálkozós hónap, első akttus.....

Lehet h fognak még csalódások érni ezzel kapcsolatban.

Főleg ha ennyire nem vagy tisztában azzal h hogyan is készül egy gyerek. Mikor a legnagyobb az esélyes arra h terhes legyél. És h mi zajlik le ilyenkor a testedben. Na meg h mennyi idő alatt.

Értem h türelmetlen vagy. De olyan fkegma stílussal írsz ide, miközben sötét vagy mint a vakond belső zsebe (ebven a témában biztosan)

Vegyél vissza az arcodból, és olvassgass a teherbeeséssel kapcsolatban. Lehetőleg ne a gyk-n akarj kiművelődni, mert marha sok a hozzád hasonló "fingja nincs, de osztja az észt" típus

2019. jan. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Jó, akkor terhes vagy, gratulálok, amiket érzel azok bizony tünetek, neked sikerült teherbe esned menzesz (a betegséged...) után pár nappal és már a ciklusod közepén jönnek a tünetek és szerintem ha nagyon figyelsz már lassan a rúgásait is érezni fogod...Jézus...legalább ne te lennél mélységesen felháborodva ha hülyeséget kérdezel
2019. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!