Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek mennyi késés után...

Nektek mennyi késés után mutatta a pozitívat? (inkább azok véleményre érdekel akiknek zavaros ciklusuk van)

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy multhonapban probaltunk ciklus kornyeken, 'peteérés' kornyeken együtt lenni. Azért írtam zarojelben mert a ciklusaim zavarosak, van hogy 32,napra van hogy 34napra jön meg de az elmúlt pár hónapban csak egy két nap elteresek voltak. Egyszer volt olyan hogy kétszer volt meg, utána nem is jött meg, kimaradt egyszer de azóta semmi ilyesmi, csak Max 3napelteresek vannak. Egyszer vettem ilyen peteérés tesztet akkor a 20.-ik napon volt, azóta nem veszek, mert nem akarok bedilizni, két es fel éve várunk a gyerek re. Ahhoz viszonyitva voltunk együtt. Na most nekem minden menstruáció elott már egy hettel fájnak a melleim, a fejem, gorcsolok, és most meg semmi. A múlt hónap végén éreztem ezt a gorcsolest, de csak pár orara, akkor voltunk is együtt a férjemmel azóta semmi, se barnázás, semmi vér. (reméljük nem is lesz) ami nekem furcsa, hogy nincs se eros mellfeszules, fájdalom. Talán csak a huvelyvaladek valtozott meg. Szerintetek mikor teszteljek?
2019. febr. 7. 19:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Múlt hónapban 32napra jött meg. Most vagyok a ciklus 36.-napjan.volt stressz, meg hosszú utazgatas. De remélem most az egyszer hogy nem ez all a hatter én hanem egy egészséges kisbaba. Csak ez az egy kérdésem lenne, több nem is kell
2019. febr. 7. 19:47
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy ez lenne az egyetlen kívánságom. Semmi másra nem vágyok jobban.
2019. febr. 7. 19:48
 3/9 anonim ***** válasza:
30-35 napos ciklus mellett a 33. napon teljesen negatív volt a teszt. Mivel nem gondoltam, hogy összejött, így a 38. napon teszteltem újra, akkor már erős pozitív volt. Másnap már hánytam is és később a hcg-m is nagyon magas volt, szóval valószínűleg a 38. napnál előbb is kimutatta volna a teszt, csak nem vagyok mindennap tesztelős típus.
2019. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem a másik véglet volt, 22-25 napos ciklusaim voltak. Megmondom őszintén én megvártam a leghosszabb ciklusomat, ami 30 nap volt, és a 31. napon teszteltem, totál, egyértelmű pozitívat! :)

Neked is ezt javaslom.

2019. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor két nap múlva? Én arra gondoltam, hogy leghamarabb csak úgy a 40.-ik nap után tesztelek, mert nem elem bele magam, hisz annyi csalodas volt már. Addig is elkezdek valami vitamint szedni, az sose art, meg ha nincs is baba. Mivel a ciklusom olykor nagyon szelsoseges tud lenni, nálam az sem meglepo ha egy ki Maradna. Ezért nem akarom beleelni magam. Bár az orvos szerint nincs semmi bajom.
2019. febr. 7. 20:05
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm. Pont erre gondoltam én is.

A legnagyobb ilyen zavarom meg tavaly év elejen volt. Meg mindig nem tudom hogy azt hogy számoljam, vagy minek vegyem.pedig orvosnál is voltam akkor azzal a probléma mal, doki el küldött azzal 'hogy mit vagyok meglepodve egy no életeben ez elofordul, normális'.- akkor kétszer jött meg az elott meg se jött, úgy hogy nem tudom. Minden esetre az eddig I leghosszabb 42nap volt, úgyhogy azt meg várom.

2019. febr. 7. 20:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem kellett vagy 10 nap keses, mire halvany pozi lett, de sajnos nem maradt meg :(
2019. febr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28-33 napos ciklusaim vannak. 32. napon teszteltem egy nagyon halvány pozit 35-36. napon erős pozi
2019. febr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

30-33 napos ciklusnál 29. napon lett pozitív. :)

19hkm

2019. febr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!