Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a legerzekenyebb...

Melyik a legerzekenyebb (legjobb) terhességi teszt? Ami meg késés nélkül is ki mutatja már?

Figyelt kérdés
Vagy valami ilyesmit hallottam, vagy olvastam, hogy késés elott, vagy a nem art elott, meg terhes se vagy de már mutatja. 🤣 (ez vicc akart lenni)
2019. febr. 8. 23:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát a naptár 3.-ára tette, mivel az elmúlt idoszakban Max 34naposak voltak a ciklusaim, pl. Múlt hónapban 32napra jött meg, az elott is 32.ha a harmadikat veszek figyelembe, akkor már jocskan késik. De mivel ez nálam szeszélyes, tehát az is lehet, hogy ez egy hosszabb ciklus. Bár életem soran csak egyszer volt több mint 40napos,es egyszer, kétszer ki is maradt meg tini koromban. Szóval én nem tudom, mivel pontos ciklusom nincs, mindíg más.
2019. febr. 9. 12:10
 12/12 A kérdező kommentje:
Ha a leghosszabb ciklusom at veszek alapul, akkor az 40nap,akkor még csak nem is kesik
2019. febr. 9. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!