Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magyar lányok, ti jöttök,...

Magyar lányok, ti jöttök, rajtatok a viág szeme! Bevállaltok 4 magyar gyereket?

Figyelt kérdés
10 millió forint vissza nem térítebdő kölcsönt, szja nebtességet kaptok cserébe.

2019. febr. 10. 22:59
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
83%

És nagyon hülye vagy, ha azt hiszed, ingyen dobják.

Majd rájössz, amikor felnő a négy, nincs családi pótlék, nincs családi kedvezmény, de mondd elmenne továbbtanulni. A pénzcsap meg már zárva lesz.

2019. febr. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
7%

A "pénzcsap" akkor lesz zárva, ha a kormányellenesek egyszer többségben lesznek. De a mostani ellenzéket elnézve, jobb ha minden így marad. Nem vagyok elvakultan kormánypárti,de most legalább Magyarország magyar és magyar kézbe került sokminden, amit az előző kormány eladott. Csak mert nekik kellett a bevétel. Lehet haverozni, hogy mert mindennt a barátoknak adnak el, de legalább magyar kézbe kerül, nem pedig mondjuk egy kínaiéba, arabéba vagy izraeliébe...

Ameddig a mostani kormány van hatalmon csak maguk alatt vágnák a fát, ha bármikor is visszavonnák az általuk meghozott "kedvezményeket". És igenis fontos, hogy egy nép mennyire tiszta, vagy már a fele keverve van, esetleg nagyobb része.

2019. febr. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
80%

#14:

Neked ezért ugye fizetnek? Nem hiszed el, csak jó pénzért leírod. Ugye?

Remélem.

Majd a Lakatos Aranka szüli vidáman a 4 gyereket, meg férjhez megy a 10 misiért. Aztán felveszi a falusi CSOK-ra a 35 misit. Pár ügyvéd meg építőipari cég már most is erre szakosodott, hogy kiszedjék a csok-ot és az 5 millió áfa visszatérítést.

Te meg fizeted.


Adómentes lesz 4 gyerekkel a közmunka után kapott 47 ezer, meg a főállású anyaságra fizetett 27 ezer. Hú de jó! Akár 2-3 ezer forintot is jelenthet havonta! A minimálbérnél már picit nagyobb összeg.


Egyébként hány 4+ gyerekes családot ismersz? Én kettőt. Egyik pont egy gazdag vállalkozó felesége. És pont nem dolgozik, mert ennyi gyerekkel van annyi munka otthon is, hogy ha nem kenyérre kell, nem megy dolgozni.


Egy pici kérdés: miért nem az APA lesz adómentes? Aki nincs otthon 12 évig gyes-en, nem főállású anya, hanem jó esetben dolgozik? Ha mondjuk elválnak, akkor magasabb nettóból több gyt-is fizet a gyerekekre. Jóval több maradna a család zsebében.

Ja, az nem jó.


Ki tud ezzel élni? Nem sokan.


Megint csak azok szülnek ész nélkül, akik azt hitték, hogy a csok arról szól, hogy szül hármat, és jön a 10 millás utalás. Nem baj, az a fontos, hogy egy pár kiló tésztáért oda szavaz, ahova mondják.

2019. febr. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Jól keres a férjem, valószínűleg anyagilag is bírnánk, de most épp ott tartunk, hogy lakást néznénk, hogy jöhessen a második pici, de nem tudunk tovább lépni, mert a piac 'meg van őrülve'. Persze, költözhetnénk vidékre, de fontos a város és a nagyszülők közelsége. Egyébként pedig, ami Magyarországon van, az nagyon szomorú. Hogy bárki leugathatja a másik fejét, az embereknek JOGA van, kötelessége nincs, ellep mindent a cigicsikk vagy a szemét, ha kiesik a virágcserép az ablakból, kilopják belőle a növényt... (Ez egy barátnőmmel történt meg nem olyan rég.) Szeretném magamnak (magunknak) fenntarani a lehetőséget, hogy egyszer majd jobb (nyugisabb) helyen folytassuk, ezért nem kötelezném le magam ennyire. Kettőt vállalunk, hogy a testvérek számíthassanak majd egymásra. Régen hatalmas magyarnak tartottam magamat, volt is 'magyar vagyok, nem turista' pólóm és Wass Albertet olvastam. De már kiábrándultam ebből az országból. Ideológiai alapon nem szülnék négyet.
2019. febr. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
86%
A gyes nem adózik, tehát abból aztán semmi sem marad pluszban, 2-3 ezer sem...ugyanígy a főállású anyaságiból (gyet) sem.
2019. febr. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
80%

" Bevállaltok 4 magyar gyereket?"


Ez a mondat kicsapta a biztosítékot nálam. Nem bmeg nem magyar gyereket vállalok be, nem magyar gyereket hozok a világra, hanem elsősorban a SAJÁT GYEREKEMET aki mellesleg magyar. Ja és a legfontosabb nem szülök pénzért, mert a SAJÁT GYEREKEM nem árucikk, akit most akciósan bevállalhatok. Azoktól meg hánynom kell, akik itt tapsikolnak.

2019. febr. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
71%
Ideológiai alapon egyet se vállalok be. Nem ideológiai alapon van egy fiam, akit azert szültem mert vágytam rá. És nem lesz több. Se 10, se 20, se 30 millióért. Csak az ostobák hiszik azt, hogy gyereket “megéri” vállalni.
2019. febr. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
72%
Én az elsőt se merem addig bevállalni, míg ez az "ember" a miniszterelnök. Biztos akarok lenni abban, hogy a gyerekemnek nem egy demokráciának álcázott vagy már nem is álcázott diktatúrában kell felnőnie vagy majd felnőttként élnie. Ugyanis 2019-ben már nem visszafelé kéne haladnia a világnak és és korlátozni az emberi jogokat... Ezt senkinek nem kívánom, pláne a gyerekemnek.
2019. febr. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
27%
Én nem vagyok kormánypárti és nem is fogok ennyi gyereket szülni bárki bármit ígér de azért kíváncsi vagyok azok akik itt szídják ezt a kormányt mégis kit támogatnak. Azt aki egyszer már alaposan lejáratta magát vagy azt aki még semmit sem tudott felmutatni. Ez a kormány még mindig a kisebbik rossz pedig sok gusztustalan dolguk van. Majd amikor megszavaztok valami idiótát új kormánynak és elvesznek ezek az intézkedések hogy kevesebb pénz folyjon a néphez több a zsebbe meg majd jön az újkori Bokros csomag fogtok elégedetlenkedni meg itt hőzöngeni. Azt meg csak a hülye hiszi, hogy ezekből Lakatos Aranka fog profitálni mert az apróbetűs részben olyan feltételek vannak, hogy ebből a kisebbségnek egy fillér sem fog jutni, a CSOK-ból is ki van zárna az aljanép de legalábbis én még nem igen láttam CSOK-ból építkező soha egy percet sem dolgozott Kolompárt...
2019. febr. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
81%

"kevesebb pénz folyjon a néphez több a zsebbe"


Nem tudom te melyik országban élsz, de ez most is pontosan így van.

Ez a kisebbik rossz mondatot meg nem tudom miért ismételgetik páran. Ti most annak örültök hogy SZERINTETEK csak kicsit vagytok kisemmizve meg átbaxva...jajj de jó. Visszamutogatás meddig még? Még az ükunokáitok is mertagyurcsányt fogják nyomatni, mikor az már sehol nem lesz, és ez nektek így van jól. Nem, soha nem fogok tapsikolni egy rabló kormánynak sem, mert a korábbi is az volt. Van egy fura logikátok na, pont azért van még hatalmon ez a banda, mert nektek elég annyi indokként hogy "mertagyurcsány" és már vetitek is térdre magatokat. Ja meg sorozatszültök pénzért.

Családalapításnak marhára nem erről kéne szólni, hanem

A) akar-e két ember gyereket

B) ha igen akkor mennyit szeretne.

De lassan a családalapítás mint olyan már értelmét veszti ebben az országban, helyette "magyarszülés" lesz. Juhééé.

2019. febr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!