Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja Március eleje/köz...

Ki nem várja Március eleje/közepe felé?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Első éles hónapunkban vagyunk, Március 10-e környékére nem várom. Kistesót szeretnénk, a Kisfiam elsőre sikerült. Hosszú, 35-45 nap közötti a ciklusom.

2019. febr. 12. 06:29
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
11-es vagyok amugy nekem se pontosan szokott megjonni vsgy igy vagy ugy 😊
2019. febr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
Sziasztok, en marcius 1re nem varom. 34 eves vagyok, elso baba lenne, de sajnos tobbszoros vetelo vagyok.
2019. febr. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim válasza:

Sziasztok, én március 23-ra nem várom. Nekünk már sokadik hónap. :( Most épp megvan a havim, hétvégére elmúlik, és próbálkozunk tovább. Az én ciklusaim is elég kuszák, 30-35 napos, mikor hogy. Sok sikert csajok. :)

-M.

2019. febr. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:

Szio:-)

marcius 13-ara nem varom, 28-35napos ciklusaim vannak, de elofordult mar 42 napos is.

5. probalkozos honap,elso baba lenne:-)

sok sikert mindenkinek!!! :-)

2019. febr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Nagyon szurkolok mindenkinek!!! Nektek peteérésnél milyen tünetek vannak? Nekem kn 2 napja volt ilyen krémes, nyúlós (bocsi) folyás, nagyon sok. Lehet ez lett volna a peteérés? Nem figyeltem eddig soha erre, bár ha igen, akkor lecsúsztunk róla, mert Férjemnek el kellett utaznia 1 hétre és ma ér haza. De ma ismét ráugrunk a témára, hát remélem még nem csúsztunk le semmiről, messze van még 10.-e. :)
2019. febr. 21. 08:33
 16/45 kicsicsaj89 válasza:
Nekem nyulós tojàsfehérje szerü. Màsnap meg szurkàl a petefészkem. Jövöhét végefelé kellene megjönnie
2019. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
Nekem tojas feherjeszeru folyasom van, szurkal a petefeszkem es olyankor borzasztoan megemelkedik a libidom. Plusz mindig 37 folott van a hom.
2019. febr. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:

12,17es vagyok

Sziasztok, ma 9 dpon halvany pozitivat teszteltem, meg nagyon felek mert ahogy irtam tobszoros vetelo vagyok es fajdogal is a hasam mintha meg akarna jonni. Remelem ez a baba velunk marad.

2019. febr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:

Szia! Jaj dejó, nagyon nagyon halkan gratulálok. 9 dpo-n halvány? Tyű, nekem anno a Kisfiammal csak a 14. dpo-n volt extrahalvány pozi tesztem. Biztos erősen megtapadt! A lényeg hogy ne idegeskedj, csak nyugodj meg és legyél boldog. Nem fog elmenni, maradni fog veletek a Picúr! Nagyon szorítok!

Nekem még messze a tesztelés, majd március 10.-e körül nem kellene megjönnie. Remélem én is pozi tesztet produkálok! :)

2019. febr. 24. 08:55
 20/45 anonim ***** válasza:

Engem is meglepett, hogy kimutatta ilyen hamar. 10es erossegu tesztel teszteltem es lehet azert. A premens tuneteim erosebbek mar vagy 2 napja ezert teszteltem. A mellemim oriasiak lettek es nagyon fajnak, enyhen szedulok es olyan erzesem van neha mintha megakarna jonni.

Drukkolok neked kedves kerdezo es mindenki aki itt van!

2019. febr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!