Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja Március eleje/köz...

Ki nem várja Március eleje/közepe felé?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Első éles hónapunkban vagyunk, Március 10-e környékére nem várom. Kistesót szeretnénk, a Kisfiam elsőre sikerült. Hosszú, 35-45 nap közötti a ciklusom.

2019. febr. 12. 06:29
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Csatlakozom hozzátok! :)

4.re nem várom.

6 hónapja volt egy terhesség befejezésem a 13. Héten. :( Beteg volt baba. Ez az utolsó hónap hogy próbálkozunk a kisteson, utána 3-4 évre jegeljük a témát.

2019. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:

Utolsó nagyon szurkolok Neked is! Remélem sikerülni fog!!! Sajnálom ami történt! :( Miért jegelitek a témát ha megkérdezhetem?


Nekem most elkezdett fájni a mellem, nem tudok tőle hason aludni sem, pedig a nem vártig van még 1,5 hét. Érdekes mindenesetre.

Rendeltem vateráról one step tesztet, az nekem a Fiamnál is nagyon bevált és 20 db 1600 ft. Árban nem mind1, és legalább lesz itthon bőven, nem kell a patikába rohangálnom. :)


Többiek? Mi a helyzet? Van valami fejlemény? :)

2019. febr. 26. 05:54
 23/45 anonim ***** válasza:

Énis szurkolok nektek! :)

Kérdező, azért jegeljük mert kezdünk belefáradni. Kisfiam 3 év alatt sikerült, a 2. Baba első próbálkozós hónapban. Nem akarunk megint végig stresszelni 3 évet.


Amúgy nekem is van tünetem. Furcsa émelygés és hasszurka is van. Remélem nem pms lesz.

2019. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
Jaa az lemaradt hogy én nem merek már tesztelni csak ha pár napot késik.. Múlt hónapban 50 € t költöttem tesztre.😅
2019. febr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
Nekem sajna megjott tegnap :( 2es voltam
2019. febr. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%

En ma ujra teszteltem. Mar volt egy halvany pozi tesztem, most 3 nap utan sokkal erosebb a masodik csik. Egy napot enyhen barnaztam de mar az is megszunt. Neha gorcsolok es szur a hasam es faj de hamar elmulik. Remelem minden rendben lesz ezutal.

12,17 voltam

2019. febr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 kicsicsaj89 válasza:
Szia. Gratulàlok. Ma reggeli tesztem [link] szépen erösödik. Legelsö alig làtszodott. Holnap kellett volna megjönnke :)
2019. febr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:

Dejó Kicsicsaj89! 😊Gratulálok.

Megkerdezhetem hanyas tesztel sikerült?

Én vettem ma egy clearbluet, holnap reggel(11dpo) tesztelek. :)

2019. febr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 kicsicsaj89 válasza:
Köszönöm. 25-el, örültem nagyon h nem olyan mint az elsö h keresgetni kellett. Sok sikert Neked is és irj àm h sikerült.
2019. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
Gratulálok!!! Es szurkolok is!!! :) Én is teszteltem, kicsit korai tudom tudom, de mintha derengene valami rajta, de nem akarom odaképzelni sem. Tegnap úgy elkezdtem görcsölni, meg úgy szurkált a méhem és a derekam hogy azt hittem megjön, de sehol semmi. 8.-a környékén kellene, nem tudom mi lesz belőle. A mellem még mindig fáj, és mintha duzzadtabb lenne, de lehet csak beképzelem. :D
2019. márc. 1. 07:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!