Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja Március eleje/köz...

Ki nem várja Március eleje/közepe felé?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Első éles hónapunkban vagyunk, Március 10-e környékére nem várom. Kistesót szeretnénk, a Kisfiam elsőre sikerült. Hosszú, 35-45 nap közötti a ciklusom.

2019. febr. 12. 06:29
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Sziasztok!:-) 14es vagyok

En is a 7.dpo-n tartok tegnap kicsit gorcsoltem es faj a derekam, meg feher folyas jelentkezett nalam. Nektek valami tunet?Kitartast neked kerdezo,kovi honap sikeres lesz!!

2019. márc. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
Igen, remélem hogy az lesz. Kicsit elkenődtem, de már túltettem magam rajta, már nézegetem ismét a babakocsikat. :D :D :D Sok sikert mindenkinek!!!!! :)
2019. márc. 6. 12:51
 43/45 anonim ***** válasza:
Imádom a pozitivitásod kérdező! :D Kicsit lopok belőle! Én még mindig csak a 8. dpo-n tartok, éjjel kicsit görcsöltem, de szerintem ez mindig így van, csak talán nem mindig veszem észre. Nehezen fogom kibírni még egy hétig, hogy ne teszteljek, hacsak addig meg nem jön (amit egyébként gyanítok). Ha mégis megjön, akkor folytatjuk a kivizsgálást a meddőségi centrumba. 3-as és 40-es válaszoló vagyok.
2019. márc. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nekem is megjott időre. :(

Szurkolok a többieknek.

2019. márc. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:
Na Csajok. Kezdődjön az új hónap, új izgulás. :)
2019. márc. 17. 18:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!