Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja Március eleje/köz...

Ki nem várja Március eleje/közepe felé?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Első éles hónapunkban vagyunk, Március 10-e környékére nem várom. Kistesót szeretnénk, a Kisfiam elsőre sikerült. Hosszú, 35-45 nap közötti a ciklusom.

2019. febr. 12. 06:29
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

Megmutatod a teszted kérdező? :)

Nekem sajna negatív lett. :(

Nincs semmi tünetem, ami fura mert ilyenkor már szenvedni szoktam a görcsöktől. De szerintem egy 10 es tesztnek már ki kellett volna mutatni ha van valami. :/ Mostmar megvárom a hétfőt hogy megjön e..

2019. márc. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 kicsicsaj89 válasza:
Nyugi, késöbb is foganhatott és nem mindenkinek termelödik ugyan ugy a hcg. Attol h van akinek elöbb kimutatja nem kell aggodni h neked még nem. Nekem annyi tünetem volt h szombat vasàrnap minimàlisan fàjdogàlt a hasam (épp h éreztem). De nekem sose fàj ha meg akar jönni. Meg az a tipikus mindjàrt megjön érzés.
2019. márc. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a tesztem amin dereng valami. Időn belül kijött. Én látom, de Ti nem biztos hogy látni fogjátok rajta a 2. csíkot, mert elég halvány. Azóta teszteltem megint, de az negatív lett, úgyhogy most várok 1 hetet. Ha addig nem jön meg, újra tesztelek. Szorítok mindenkinek!

2019. márc. 1. 19:57
 34/45 A kérdező kommentje:
Na hogy vagytok? Miújság?
2019. márc. 3. 08:01
 35/45 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló vagyok. Én még csak az 5. dpo-n vagyok, úgyhogy nálam semmi egyenlőre. Többiek? 🤗
2019. márc. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én tegnap teszteltem egy 25 ös tesztel, extra halványat. Erre felbuzdulva vettem egy drága First Response tesztet ami 12,5es az csont negativ. :( Pedig én annyira úgy éreztem hogy összejött a hónap.


Kérdező, erősödött a teszted?

2019. márc. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
Próbáld ki a Predictor Early tesztet. Állítólag az a legérzékenyebb. Én azóta nem mertem tesztelni, majd holnap reggel csinálok egyet, Predictor Earlyt. Ha az negatív lesz, akkor tuti hogy nincs semmi. Viszont olyat tapasztaltam mikor Apával tegnap összebújtunk, hogy mikor orgazmusom volt (bocsánat a nyers kifejezésért), a jobb petefészkem feszült és szurkált. Amikor a Kisfiammal terhes voltam, akkor éreztem utoljára ilyet. Nem akarok belemagyarázni semmit, de remélem hogy most is ezért van. A melleim ugyan úgy fájnak, egyre jobban, és meg vannak duzzadva. Hát holnap kiderül minden. :)
2019. márc. 3. 17:09
 38/45 anonim ***** válasza:

Szurkolok. :)


Külföldön lakom itt nincs predictor. Itt ez a legjobb teszt. Egyébként szerintem ugyanaz csak más néven, mert ugyanúgy nez ki.

Én már puffadok és a mellem is duzzadt, szerintem holnap megjön időre.

2019. márc. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
Na Csajok, nekem épp most jött meg. :( Úgyhogy majd kövi hónapban...:) Nektek sok sikert! :)
2019. márc. 5. 10:29
 40/45 anonim ***** válasza:
Sajnálom kedves kérdező! Drukkolok, hogy mihamarabb pozitív legyen a teszted! Én még csak a 7. dpo-n vagyok, semmi tünet...várakozom, de nagyon nehéz. Kitartást mindenkinek! 3-as voltam.
2019. márc. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!