Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg létezik ilyen? Teherbe...

Tényleg létezik ilyen? Teherbe lehet esni ennyitől?

Figyelt kérdés

Én úgy tudom hogy csak behatolással, de egy lány állítja, hogy annyitól teherbeesett hogy pucéran összebujva aludt a párjával. Szex nem volt. Szerinte előváladék kenődhetett a nyilásához, ahonnan egy spermium bejuthatott.......

Komolyan ilyen modern már ez a világ hogy elég együtt aludni, összebújva, pucéran, aktus sem kell hozzá?



2019. febr. 13. 08:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Jaja simán! Én úgy letten terhes, hogy előttem a buszon egy férfi ült azon a helyen ahová èn leültem! Nyár volt, rövid szoknya volt rajtam...

Nem kell ám mindent elhinni 😒

2019. febr. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kamu. Nekem alapból az előváladékos sztorik sántítanak.
2019. febr. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

14 vagyok. Nekem azt tanitották életképes spermiumnak kell bejutni és találkozni a petrsejttel. Ahhoz hogy a spermium meg bejusson aktus kell.

Még nem élek nemi életet, de barátom van és mi igenis akarunk összebújva pucéran aludni.

Akkor kamuzott a lány, ugye? Én tudom jól és nyugodtan aludhatunk mi is úgy.

2019. febr. 13. 09:03
 4/15 A kérdező kommentje:
?
2019. febr. 13. 09:04
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, te tudod jól.

Be kell jutnia a spermiumoknak, nem tudnak akárhonnan "felvándorolni" a megfelelő helyre maguktól...

2019. febr. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor bátran alszok én is vele pucéran, ősszebújva :)
2019. febr. 13. 09:14
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
határozottam emlékszem hogy veress pál azt írta még a bugyi sem akadály. Persze nyilván így teherbe esni kicsi az esély, vannak akiknek sehogy sem sikerül, de... Nézz utána alaposan, mert nyilván ezt nem elmondásból ítélik meg a tudósok-terhes nő meséli alapon..., hanem kipróbálják, úgyhogy ők releváns infot tudnak erről mondani.
2019. febr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Azert ovatosan, ahol egy fiu es egy lany, akikben tombolnak a hormonok, puceran alszanak, ott lesz egyeb is :))))
2019. febr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Előváladéktól teherbe lehet esni, de csak behatolással. A spermiumok nem képesek "bemászni".
2019. febr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

7 ezt poénnak szántad?


Köszönjük, tudunk magunkon uralkodni, probálkozunk de azt mindig felelőség teljesen, önuralommal.


Tudom hogy az előváladéktól is lehet gyerek, azért kell mindig ovszer mégha el sem élvez.

A lényeg hogy ha a nyíláshoz is kenődik egy kis előváladék akkor sem lehet baba. Igaz?

2019. febr. 13. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!