Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Létezik olyan, hogy nem...

Létezik olyan, hogy nem raktam jól ennyitől?

Figyelt kérdés
Kb. Egy órája értem haza és nagyon nagyon éhes voltam (délbe ettem utoljára normális kaját, utána csak gyümölcsöket). Na és két szelet kenyeret összesütöttem melegszendvicsnek. Sonka és sajt volt benne. Utána ettem egy oreo kekszet meg két körtét, de még mindig nem érzem, hogy jóllaktam volna, viszont már nem akarok többet enni. Normális, ha ennyivel nem laktam jól?
2013. aug. 15. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen az normális . CSak te nem vagy az.
2013. aug. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát ez konkrétan semmi. én többet eszek ennél. 14/l 165 cm 38 kg.
2013. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, normális. Nem tudjuk még ma miket ettél és mennyit. Általában így reagál a szervezet, ha már nagyon éhes, olyan, mint egy éhség roham. Ülj le, igyál 2 nagy pohár meleg teát, aztán menj fürödni, fogat mosni és menj el aludni.

Holnap reggel farkas éhesen ébredsz, egyél egy szendvicset-teljes kiőrlésű kenyér, sonka, sajt, főtt tojás-és egyél hozzá zöldséget is.

2013. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!