Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az létezik, hogy ennyitől...

Az létezik, hogy ennyitől beindult volna a fogyás?

Figyelt kérdés

170/100 (19/L) tudom, hogy le kellene fogynom, de sohasem volt akaraterőm belekezdeni. csak úgy spontán (mindenféle ok nélkül) egyre kevesebb cukros üdítőt, kólát ittam, majd végül teljesen elhagytam. aztán vacsora (20-21 óra körül) mindig a maradék ebéd, és minden este észrevettem, hogy nem kívánom, ehelyett 17-18 óra körül megittam egy pohár tejet és kész. ez kb egy hónapja tart, de nem magamtól kezdtem el, hanem csak úgy kialakult, és azóta mintha másabb lennék, ha tükörbe nézek. sokkal jobban érzem magam, úgymond "könnyedebbnek", nem az az állandó eltelt érzés. mérlegre nem álltam még rá. de ez most olyan ösztönzőleg hat rám, hogy holnaptól elkezdek sportolni is, itthon heti 4X40 perc torna, majd ha fogyok, akkor futni is fogok, mert nem akarom az izületeimet tönkre tenni.


szerintetek lefogyhatok?


2012. júl. 22. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Mindenki lefogyhat, aki hajlandó megismerni ás megérteni a test biokémiai folyamatait.
2012. júl. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

először azt hittem a vérnyomásod az a szám...

hogyne fogyhatnál! hajrá leányzó, kitartás, leszel még csini, hidd el, 80 kilónál már mindenki tátani fogja a száját :)

2012. júl. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet pusztán azzal fogyni hogy kevesebbet eszel. Én minden extra sportolás nélkül fogytam pusztán mínusz kalóriás étkezéssel. 97-ről 84kg-ra.

Nagyon tornázni nem is akartam 97 kilóval mert az sem a legjobb az ízületeknek.

2012. júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 100+ ról mentem le 65-re (ami kevesebb mint a célsúlyom volt).Hogy ne lenne lehetséges.Üdítők helyett víz vagy tea,szimpla lisztes kaják helyett teljes kiőrlésű, sok-sok-sok-sok zöldség (hüvelyesek is mint a bab, borsó),kevés zsír (nem akarja senki hogy szívbeteg legyél) és egy pár szem gyümölcs az édesség helyett.Már ennyitől rengeteget lehet fogyni.

xoxo 18/F

2012. nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!