Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg létezik ilyen? Teherbe...

Tényleg létezik ilyen? Teherbe lehet esni ennyitől?

Figyelt kérdés

Én úgy tudom hogy csak behatolással, de egy lány állítja, hogy annyitól teherbeesett hogy pucéran összebujva aludt a párjával. Szex nem volt. Szerinte előváladék kenődhetett a nyilásához, ahonnan egy spermium bejuthatott.......

Komolyan ilyen modern már ez a világ hogy elég együtt aludni, összebújva, pucéran, aktus sem kell hozzá?



2019. febr. 13. 08:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%
Egy férfi ejakulálhat éjjel, sőt szoktak is, ha nem előváladék kerül oda, akkor viszont tuti teherbe lehet esni száraz szextől illetve ha előváladék kerül oda, akkor is, mégha nulláhiz közelít az esély.
2019. febr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Mindenki ki van akadva hogy a mai fiatalok milyen tudatlanok.... ha én valami kérdezek akkor meg ilyen válasz érkezik, más elolvassa és elhiszi...
2019. febr. 13. 12:58
 13/15 anonim ***** válasza:
Ne hidd el ez kamu. :D Csak jot nevettem en is rajta. :)
2019. febr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Rendben van. :) köszönöm
2019. febr. 13. 14:09
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnak "bemászni", ez hülyeség. Az tény, hogy az előváladékban is lehet élő spermium, de nagyon minimális rá az esély, hogy attól esik teherbe valaki. Pucéran együttalvástól meg egyenesen lehetetlen. Nem kell mindent elhinni, csak irigy szerintem.
2019. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!