Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 hetes hüvelyi ultrahangon...

7 hetes hüvelyi ultrahangon szinte csak a petezsák látszik, pulzálás nem észlelhető. Baj van?

Figyelt kérdés
2019. febr. 18. 09:36
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Szerintem nálad még bármi lehet.Ilyenkor 1-2 nap is számíthat.Szurkolok.
2019. febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
13 vagyok bocsi elkerulte a figyelmem. Hát akkor ha azt írod biztos nem készült később, már látszani kellett volna szerintem is :(
2019. febr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

Késöbb lett pozi a teszted mint ahogy meg kellett volna jönnie, ahogy nálam is volt, úgyhogy ne izgulj.


Az én példám: március 20-án kellett volna megjönnie, 26-án lett halvány pozi a tesztem. 7 hetesen elkezdtem vérezni,szaladtam dokihoz, 15mmes petezsákom volt szikholyag és minden egyéb nélkül. 8 hetesen szikholyaggal volt 18mm pzs, 9 hetesen volt baba szivhanggal. Mint utolag kiderült, legalábbis orvosom azt mondta, két héttel később, mensi elötti napokban lehetett az ovum, ezért is volt az hogy mensi napján még nem volt + a teszt csak rá hat napra. Egész terhességem azzal telt hogy az uhkra meg minden papírra a mensi alapján számolt terhességi kort írták, mi meg a dokimmal mindig irtuk rá a minusz két hetet :D


Tehát lehet neked is késöbb volt az ovud, a 17mm petezsák méretre asszem jó, de az a lényeg hogy szabályos legyen és szikholyag vagy embrionális képlet legyen benne.


Én a helyedben következö héten elmennék egy másik orvoshoz is. Két hétbe beleőrülnék..

2019. febr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Peteérésem biztos hogy akkor volt 01.09 korul mert nekem az "fáj". 25én kellett volna megjönnie,de nekem már az is lehet,hogy már aznap pozitiv lett volna,csak hát biztam benne hogy megjön. Igazából nem terveztünk,ugy szexeltünk mint eddig. Ilyen nem fordult még elő. Mára elbizonytalanodtam mit is akarok.
2019. febr. 19. 12:22
 25/44 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott fájni középidöben mégis 32.ciklusnapon volt a pé. :)
2019. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim válasza:
Szia. Szinte u.ez az helyzet nálam,majd írj,hogy mi a helyzet nálad légyszi.
2019. febr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

Szia.

Segiteni nagyon nem tudok. De drukkolok hogy minden rendben legyen.

Én pénteken voltam dokinal. 5hetesen 8mm petezsák szabályos szikhólyaggal. Ennyit láttunk.

2hét mulva vissza..

Addig aggodhagok én is!

2019. febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Öt hetesen az tök normális!
2019. febr. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi újság?
2019. febr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
A 2 het eltelt,1 mm nőtt a petezsák embrionalis keplet egyenlőre nem latható. Azt mondta szinte üres a petezsak,ha vereznek menjek azonnal.
2019. febr. 26. 11:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!