Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon terhes lehet a barátnőm?

Vajon terhes lehet a barátnőm?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek a együtt voltam a barátnőmmel 14. Én. Ma még 20. a van kb két napja. Tapasztalata hogy hányingere van valamikor. Valamint. Össze vissza eszik! 22 én kellene betegnek lennie. Görcsök vannak de enyhék. Valamint. Kb 5 napja. Észre vette. A fehérneműjèn ( egy csepp vért). Vajon terhes? Kicsit tartunk korai lenne a baba valamint ha terhes is. Van esetleg valami tanács amivel meg lehet szakítani?
2019. febr. 20. 23:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%

Szexeltetek védekezés nélkül. Mit vártok? Plazmatévét?

Nyilván lehet terhes, hihetetlenül felelőtlenek vagytok.. 14 évesen teljesen tönkre tenné az életét egy lehetséges terhesség..

Vegyetek tesztet és soha többet ne csináljátok védekezés nélkül.

Ha terhes, akkor marad az abortusz.. Kb 30 ezer forint, tudnia kell róla a lány szüleinek és veszélyes és fájdalmas (testileg, lelkileg).. Ne szorakozzatok vele...

2019. febr. 21. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Miből gondolod, hogy nem lehet terhes, ha nem védekeztetek?


Ha nem jön meg neki teszteljen 24.én, de 28.án már biztosan mutatnia kell.

2019. febr. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%

Kedves 11es!

Honnan veszed hogy 14 eves? 😂😂, segitek azt irta, hogy együtt volt a baratnojevel 14.-én azaz február 14-én azaz valentinnapkor. De a tobbiben teljesen igazad van!

2019. febr. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

13# igazad van, annyira szarul van központozva, hirtelen úgy láttam 14 éves.

Bár valószínűleg nem sokkal lehetnek idősebbek, ő is írja, hogy korai lenne.

Védekezni kell, mert még az sem nyújt 100% biztonságot, nemhogy ha nem védekeznek.

2019. febr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Tanács,amivel meg lehet szakítani? Ez most komoly kérdés?
2019. febr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

1.Ha nem védekeztetek, LEHET hogy terhes.

2.Ha terhes, az nem az aktus után 6 nappal derül ki. 3.Kívánósság a második trimeszterre kezdődik.

4. Ha nem akartok gyereket miért nem védekeztek? Hogy lehettek ennyire felelőtlenek?

5. A fehérneműjén lévő vércsepp sokminden lehet. Kezdődő menses, nemi közösüléssel megsérült valami, vagy beágyazódási vérzés ami még 6 nap után szintén nem időszerű.

6. Tanács a megszakításhoz: abortusz.

2019. febr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

11-es, a tiéd után újraolvastam a kérdést, és esküszöm, hogy úgy is lehet érteni, h a kérdező 20 éves, a lány meg 14. Mondjuk azt sehogy se értem, mit szívott hogy két napja folyamatosan 20-a van.


Komolyra fordítva a szót, igen, ha nem védezetek, lehet terhes. Amúgy mit jelent, h elvileg nem lehet baj?

2019. febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!