Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 napja késik. Szerintetek...

9 napja késik. Szerintetek esélyes a terhesség?

Figyelt kérdés

Csináltam tesztet 3 napja, negatív lett.

Ennyit még soha nem késett ráadásul a hasam is úgy fáj már 1 hete mint menstruáció alatt.


Ha az aktuson múlik akkor becsúszhatott 🙂



2019. febr. 22. 14:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Holnap reggel újból tesztelek, mert kedden nem az első vizeletből csináltam.
2019. febr. 22. 14:45
 2/8 anonim ***** válasza:
Tedd a kezed a monitorra, és ránézek a kristálygömbömre.
2019. febr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Telefonra jó lesz? :D
2019. febr. 22. 14:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, esélyes. De az is, hogy valami gáz van. Nekem 37 napig nem jött meg mert mint kiderült, a petevezetékben elakadt a tüsző ami elég nagy is volt, azért akadt el. Gyógyszerrel meg lett hozva a mensi és azóta már minden oké :) de neked akkor inkább a terhesség az esélyesebb vagy esetleg valami stressz miatt késhet.
2019. febr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ha holnap is negatív akkor bejelentkezek jövő hétre dokihoz, de remélem nincs semmi baj. :/

Stressz az fokozatosan ér, főleg most, hogy sok a kérdőjel.

2019. febr. 22. 16:17
 6/8 anonim ***** válasza:
9 napos késésnél (ha biztos az ovu) nem reggeli vizeletből is kimutatja a teszt.
2019. febr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4. Válaszadó vagyok.

Próbálj meg megnyugodni, nincs semmi baj. :) előfordul a késés bárkinél bármeddig. Gondolj másra, foglald el magad és egyszer majd csak megjön. ;) (20/N)

2019. febr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

11 nap késés után ma végre megjött.

Köszönöm a válaszokat. 🙂

2019. febr. 24. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!