Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Decemberben volt egy pozitiv...

Decemberben volt egy pozitiv tesztem. Aztán nagyon erős görcsöm volt és darabos élénk vörös vérzésem! Januárban megjött a Február kimaradt és most 10 napos késéssel nagyon erős pozitiv tesztem van. Hogy lehet? A hcg maradt meg?

Figyelt kérdés

2019. márc. 7. 16:45
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
95%
A Facelle-ek ovulációs tesztek, nem terhességi tesztek. Nem vagy terhes.
2019. márc. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
100%
Az első kettő Lh teszt.... gyere le Istenem.
2019. márc. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Ennyi ésszel inkább ne szaporodj. Lh tesztet vesz és terhességinek nézi..istenem....
2019. márc. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. AZ elsö kettö a képen, ovulációs tesztek. Csak AZ utolsó terhesteszt,az negatív! De te nagyon sötét lehetsz! Nem csodálom, hogy elhagytak
2019. márc. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
Huhhh wazzzeeee ezt nem hiszem el.
2019. márc. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:
Hozzá tenném azt ,hogy igen tudom hogy az első 2 LH teszt! A barátnőm javasolta aki terhes volt ,hogy ő ezzel csinálta és baba is lett! Nekem ezt ajánlották! Nagyon köszönöm . Nem vagyok hülye.. Én ezt az ajánlatoz kaptam!
2019. márc. 8. 15:19
 37/48 A kérdező kommentje:
Baromira kételkedtem ebben! Hisz ez LH teszt. Ezért csináltam csak 2 db tesztet mert nem hittem neki! De köszönöm a megerősitést! Mindenkinek!
2019. márc. 8. 15:23
 38/48 anonim ***** válasza:
:-D:-D:-D
2019. márc. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
Mikor kiírtad a kérdést is LH tesztet használtál? Mert akkor most volt ovud a barátnőd meg jól átvágta az agyad.Az amit ő mondott jóstesztelés és az is olyan, hogy vagy bejön vagy nem..
2019. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:

Csak h tudd kedves kérdező, az Lh teszten mindig van két csík...


A barátnő biztosan azt ajánlotta, hogy jóstesztelj LH teszttel, ez azt jelenti hogy még a menstruáció előtt állítólag az Lh erősödni kezd ha sikerült a terhesség, amikor a terhességi teszt még nem mutat semmit.


Egyébként ha terhesség áll fent már hetek óta valóban erős az lh teszt de ezt max poénból meglehet csinálni nem önellenőrzéskent ilyen extrém esetben mint nálad...

2019. márc. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!