Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Decemberben volt egy pozitiv...

Decemberben volt egy pozitiv tesztem. Aztán nagyon erős görcsöm volt és darabos élénk vörös vérzésem! Januárban megjött a Február kimaradt és most 10 napos késéssel nagyon erős pozitiv tesztem van. Hogy lehet? A hcg maradt meg?

Figyelt kérdés

2019. márc. 7. 16:45
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy ennek mi lehet az oka! Nagyon szúr par naoja a hasam inkább a hasam alatti rész mintha beszorúlt volna a levegőm. De hányinger meg semmi
2019. márc. 7. 17:44
 12/48 A kérdező kommentje:
Miért kamuznék? Azért írtam mert segitséget akarok kérni! Nov,4 én vlltunk együtt utoljára december 22. Erős görcs és darabos élénk vérzés. Januarbqn megjött. Egyértelmű -negatív tesztek is voltak. A februàr kimaradt most meg 2 csík van a teszten. Ezt hogy? Mindenképp elmegyek orvoshoz
2019. márc. 7. 17:48
 13/48 anonim ***** válasza:
100%
Alapból ha pozitív a teszted és utána darabosan véreztél nem mentél orvoshoz?? Te jó ég! Legalább most menj el...
2019. márc. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
Minden képen elfogok menni. Időpontra várok! De ez végis ,hogy lehetséges? Csak ezt nem értem
2019. márc. 7. 19:10
 15/48 anonim ***** válasza:
100%

jól értem h 4 hónapja nem éltetek nemi életet?

És h nem mentél dokihoz a pozi teszt és vérzés után?

Időpontra vársz? December óta?!

Ne itt próbálj diagnózist felállítanu, hanem menj el orvoshoz ( sztk) mert nagyon komoly bajod is lehet.

2019. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kellene várni...
2019. márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim válasza:
94%
Barátnőm is így fogant meg. Anyukájának 3 hónapig volt még “vérzése”,közben meg benne volt a baba. Szerintem is irány a doki...
2019. márc. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy pozitív teszted és elkezdesz vérezni egyből orvoshoz kéne menni. Akkor nem kell időpont. Sürgősségi eset új egyből ellát. De sztem te nem is akarod ezt a babát mert akkor pánikolva rohanták volna az orvoshoz az első csepp vér után
2019. márc. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
Nem szeretek orvoshoz járni. Mkndhatni rettegek az orvosoktól. Tudom ez önző dolog a babával szemben. Fentartásaim vannak de ha babó van a dologban természetesen vállalom a felelőséget! Az apuka elhagyott, igy kicsit lehet ,higy nehezebb lesz minden de megéri szerintem! Nem , nem december óta 4 napja várok időpontra a doktor azt mondta ,hogy felhiv ha van időpont. Nem hivott. Ha hivtam az aszisztense vette fel mert a dokto úr nem ért rá
2019. márc. 7. 20:38
 20/48 anonim ***** válasza:
92%
Amit leírtam továbbra is áll. Pozitív teszt+ vérzés=rohanni az orvoshoz. Komolyan képes vagy a saját és a gyermeked életét kockáztatni mert fosol a dokitól? Te amúgy azt tudod hogy a terhesség alatt hányszor kell orvoshoz menni még akkor is ha nincs baj?
2019. márc. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!