Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véd még az Azalia gyógyszer?

Véd még az Azalia gyógyszer?

Figyelt kérdés

Kislányunk 5 és fél hónapos. Sajnos már ki kell egészíteni az anyatejet tápszerrel. Most már csak reggel, délben, és este szopik, többször nem is kéri.

Azaliát szedek, és csak most tudatosult bennem, hogy ez szoptatáshoz kötött. Mennyire véd meg a teherbe eséstől ilyen esetben? Nem szeretnék még babát.



2019. márc. 22. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Én mikor abbahagytam a szoptatást, és kértem másikat, azt mondta a dokim,higy nyugodtan szedjem be még, ami van (másfél levél), nem leszek terhes. Nem lettem, pedig nálam ez elég könnyen megy. Szóval szerintem ne aggódj, még szoptatsz valamennyit, úgysem szedhetsz mást.
2019. márc. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem sem szedhetsz mast napi haromszori szoptatas mellett, ved is igy.
2019. márc. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. márc. 22. 09:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Véd, nyugodtan szedd
2019. márc. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!