Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen korai terhesség...

Kinek milyen korai terhesség tünete volt?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sok ilyen kérdés van , de friss tapasztalatok érdekelnek.

Köszönöm!



2019. márc. 26. 09:15
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Igen én is ebben bízom. Majd írok, ha van bármilyen fejlemény az ügyben. Olyan rossz amikor valaki ott hagyja a kérdést és nem derül ki mi történt. Én ezt biztosan nem fogom eljátszani. 😊
2019. ápr. 2. 10:31
 22/27 A kérdező kommentje:
Pozitív lett a tesztem!! 🥰🙏
2019. ápr. 6. 08:43
 23/27 anonim ***** válasza:
De jó!! Gratulálok! :)
2019. ápr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🥰 drukkolok mindenkinek aki babát szeretne , hogy nekik is sikerüljön. ❤️🙏
2019. ápr. 6. 09:43
 25/27 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező! Nagyon gratulálok neked! 😊

Képzeld, én is ma teszteltem pozit, elég halvány még, de simán látni 😊

Neked még megvan a hasszurka? Én pont ezmiatt teszteltem ma, mert amugy holnap van a nem várt napja, de annyira szúrt a petefészkemnél, hogy gyanús volt, ez ma is egész nap végigkisért..

Mikor mész orvoshoz? Ugy tünik akkor mi együtt várjuk a babáinkat 🤗🤗

2019. ápr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Szia . Jajj de jó!! Gratulálok neked is! Megvan még a hasszúrka, sőt tegnap meg ma reggel is teljesen olyan érzésem volt, hogy mindjárt megjön. Aztán elmúlt percek múlva. De biztos ami biztos csináltam 2 tesztet és ugyanúgy pozitívak. Gondolom csinálni fogok még, mert annyira hihetetlen 🥰 Majd írj te is mindenképpen! 😘
2019. ápr. 7. 06:20
 27/27 A kérdező kommentje:
Hétfőn hívom fel az orvost, hogy mikor menjek 😊
2019. ápr. 7. 06:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!