Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes tesztelnem?

Mikor érdemes tesztelnem?

Figyelt kérdés

A ciklusom 13. napján volt egy 23 mm-es tüsző, ami (valószínűleg) valamikor meg is repedt, mert 1 héttel később már nem látott az orvos semmit. Elméletileg jó időben is voltunk együtt. A ciklusom 27-28 napos és ma vagyok a 28. napon, tehát mára vagy holnapra nem várom, reggel szokott megjönni szóval talán ma már nem is fog, menstruációs tünetem nincs, csak mellfeszülés, néha egy kis hasszúrkálás, alhasi feszülés, de nem mindjárt megjön érzés. Ez a sokadik próbálkozós hónap már. Ma reggel teszteltem, de negatív lett.

Szerintetek?


2019. márc. 26. 10:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

2 nap múlva szerintem tesztelj újból,ha nem jön meg!

szorítok:)

2019. márc. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Remélem nem jön meg addig, ebben a hónapban nagyon bíztam/bízom.
2019. márc. 26. 10:35
 3/24 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írja! :)

Mivel teszteltél egyébként?

2019. márc. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is! :) 1 db X-epil volt otthon, mit ajánlotok?
2019. márc. 26. 10:39
 5/24 anonim ***** válasza:

Szerintem mar holnap reggel is tesztelhetsz egy 10es erossegu tesztel.

Drukkolok!

2019. márc. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Hát nekem 4 nappal később mutatta az X-epil, mint az Intimed. És akkor is csak alig látható volt a 2. csík. Szerintem az Intimed sokkal érzékenyebb. Januárban ( kémiai terhesség volt) és most ebben a hónapban is nemvárt előtt 1 nappal már mutatta az Intimed.

Majd írd meg az eredményedet amikor legközelebb tesztelsz :)

2019. márc. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kedvesek vagytok! :) Megírom mindenképpen. Egyébként nagyon kevés fehér, krémes folyásom van, nem tudom jót jelent-e, de nem akarom beleélni ilyenekbe magam.
2019. márc. 26. 10:56
 8/24 anonim ***** válasza:

3. És 6. vagyok

Igen, a folyás nem feltétlenül beszédes, nekem mindig krémes fehér volt mensi előtt, illetve most is az pozi teszt után.

2019. márc. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Most mintha szakaszosan lenne egy nagyon enyhe mindjárt megjön érzés, de nem görcs, hanem csak ilyen feszítő érzés vagy nem is tudom, hogy fogalmazzam meg. Kicsit elkenődtem, hogy meg fog jönni, de majd kiderül nem sokára.:)
2019. márc. 26. 11:59
 10/24 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Leírom, hátha segít. Nekem is fájdogál a hasam, én görcs és húzó izomláz kombinációnak mondanám. Nem a méhemen belül érzem, ahol mensi előtt szoktam, hanem olyan mintha a külsején, a hasfal felőli részen érezném a húgyhólyag felett. Néha elmúlik, néha erősebb. Remélem tudtam kicsit segíteni. :)
2019. márc. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!