Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes tesztelnem?

Mikor érdemes tesztelnem?

Figyelt kérdés

A ciklusom 13. napján volt egy 23 mm-es tüsző, ami (valószínűleg) valamikor meg is repedt, mert 1 héttel később már nem látott az orvos semmit. Elméletileg jó időben is voltunk együtt. A ciklusom 27-28 napos és ma vagyok a 28. napon, tehát mára vagy holnapra nem várom, reggel szokott megjönni szóval talán ma már nem is fog, menstruációs tünetem nincs, csak mellfeszülés, néha egy kis hasszúrkálás, alhasi feszülés, de nem mindjárt megjön érzés. Ez a sokadik próbálkozós hónap már. Ma reggel teszteltem, de negatív lett.

Szerintetek?


2019. márc. 26. 10:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Predictor early teszt már kimutatná szerintem, elég érzékeny!
2019. márc. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Bocsi a megfogalmazásért, de máshogy nem tudom, nekem olyasmi tünetem van, mint amikor az embernek hasmenése van és előtte fáj, feszül a hasa. :D Bocsi tényleg. :D
2019. márc. 26. 13:47
 13/24 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Szerintem az jó jel, én is azt hittem először hogy menni fog a hasam! :D
2019. márc. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor kicsit megnyugodtam, tudom türelmesnek kell lennem, de olyan rég óta vagyok már türelmes. :D Meglátjuk, ha holnap sem jön meg, akkor tesztelek. :)
2019. márc. 26. 14:08
 15/24 A kérdező kommentje:
3-as, Neked milyen tüneteid voltak még amikor pozit teszteltél?
2019. márc. 26. 14:25
 16/24 anonim ***** válasza:

Nagyon szurkolok neked holnapra! Milyennel fogsz tesztelni? :)

Mensi előtt egy héttel már fájni szokott a mellem, ami most elmaradt. Helyette pozitív teszt előtt 4 nappal erős szúrásokat éreztem oldalról, de ez kb 1 óráig tartott. Majd a teszt előtti napon kezdett el fájni a mellem, de annyiban volt más a mensi előttitől, hogy oldalról éreztem a fájást. Valamint ez már nagyon sajátos és vicces, hogy napra pontosan egy héttel mensi előtt, kb 10 éve, mindig begyullad az egyik ízlelőbimbóm és ez mensi napjáig kitart. Namármost ebben a hónapban is begyulladt. Már tökre kivoltam, hogy nem sikerült ez a hónap, mert előző hónapban amikor kémiai terhességem volt, akkor ez abszolút nem jelentkezett. De szerencsére 3 nap után elmúlt, pont aznap reggelre, amikor éreztem a mellemben a szurkálást.. :D

2019. márc. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon kedves vagy! :) Most a te válaszaid tartják bennem a lelket. :D

Szerintem délután veszek egy predicator earlyt és egy intimedet is, amit te mondtál. :)

Nekem is 1 héttel mensi előtt már fáj a mellem, de most csak pár napja és nekem is oldalról sugárzik és az egész fáj, nehéz. 3-4, most nem tudom pontosan, de talán pénteken este arra keltem, hogy nagyon fáj a hasam/méhem, hasonló volt, mint a mensis görcs, de mégis más. Beágyazódásra gondoltam, de nem tudom, soha nem éreztem még olyat. Az előző hónapokban mindig 27 napra jött meg, ma még semmi.

2019. márc. 26. 14:57
 18/24 anonim ***** válasza:
Jaaj nagyon jó, hogy neked is oldalról fáj a melled! Meg a poci fájás is nagyon jó, ahogy leírtad! Ezek a fő jelek a babára az elmaradt mensi után :)) az X-epil ne vegye el a kedved, mert nagyon "érzéketlen" teszt ;) :)
2019. márc. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Jajj, nagyon izgi, de közben idegörlő is. Már vagy 10x lebeszéltem magam, hogy biztos nem sikerült, aztán meg, hogy de sikerülnie kellett, mert egyébként nagyon pozitív megérzésem volt ebben a hónapban, meg nagyon jól alakultak a dolgok, nem mindig van sajnos peteérésem. :( Csak ez a kis fura hasfájás és a folyás aggaszt, hogy ez az előjele annak, hogy megjön, de nemsokára úgyis kiderül. :) Meg egy kis hányingerem is szokott lenni, de ennek sem tulajdonítok nagy szerepet, mert amúgy meg fejfájós típus vagyok és van, hogy attól van hányingerem. De pl most is van és a fejem meg nem fáj és a napokban többször is volt egy kis hányinger napközben, szóval érdekes. Na mindegy, ez egyelőre lényegtelen.
2019. márc. 26. 15:55
 20/24 anonim ***** válasza:
Tegnap nem tudtam már feljönni megnézni, mit írtál. Remélem mostanra már tudod, van-e pocaklakó. Szorítok! Írd majd meg! :)
2019. márc. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!