Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes tesztelnem?

Mikor érdemes tesztelnem?

Figyelt kérdés

A ciklusom 13. napján volt egy 23 mm-es tüsző, ami (valószínűleg) valamikor meg is repedt, mert 1 héttel később már nem látott az orvos semmit. Elméletileg jó időben is voltunk együtt. A ciklusom 27-28 napos és ma vagyok a 28. napon, tehát mára vagy holnapra nem várom, reggel szokott megjönni szóval talán ma már nem is fog, menstruációs tünetem nincs, csak mellfeszülés, néha egy kis hasszúrkálás, alhasi feszülés, de nem mindjárt megjön érzés. Ez a sokadik próbálkozós hónap már. Ma reggel teszteltem, de negatív lett.

Szerintetek?


2019. márc. 26. 10:27
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Szia! :)

Sajnos a predicator early negatív lett reggel, de még mindig nem jött meg.

Viszont tegnap késő délután/este érdekes volt, mert ilyen nagyon nagyon világos barna, már inkább sárgás csepp volt pisilés után, de csak 1 csepp kb és egész délután szurkált a hasam a köldököm mellett jobbra, elég erőteljesen, nem tudom lehetett-e késői beágyazódás esetleg? Ha 28 napos ciklussal számolok, akkor az volt a 13. dpo. De persze inkább a mensi előjele.

Igazából már elkönyveltem, hogy biztos nem sikerült és meg fog jönni, mert a teszt már mutatná. :(

2019. márc. 27. 08:39
 22/24 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy negatív lett a Predi! Annak már mutatnia kéne ha tényleg babótól vannak a tünetek :( de addig amíg nem jön meg, van remény! Azért én szurkolok! Írj ha van valami fejlemény! :)
2019. márc. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet veled azóta?
2019. ápr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Szia! Ne haragudj, elfelejtettem visszanézni. Köszi, hogy megkérdezted! Sajnos nem sikerült, most újra várakozás van, 2 nap múlva nem várom. A hőm eddig 37,2 volt, de ma reggel lement 37-re. Azért még reménykedem.😊
2019. ápr. 22. 15:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!