Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esemény utáni tablettát...

Esemény utáni tablettát vettem be egy kis baleset után! 3 napja késik a menstruáció, most csináltam terhességi tesztet! Elég halvány a második csík! Szerintetek?

Figyelt kérdés

#terhesség #Escapelle #Eseményi utáni tabletta
2019. márc. 28. 14:42
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
96%

37-es vagyok! Igazad van kedves utolsó!

Azért gondolom igy,mert mi nagyon vágyunk már egy kis babára!

Valószínű a kérdező megtartaná a babát,csak fél,hogy mit fognak hozzá szólni a közvetlen környezetében lévő emberek! Nehéz sajnos! De biztos vagyok benne,hogy találnak rá megoldást!

2019. márc. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
92%
Ha már így alakult,azért gondold meg!
2019. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
94%

41# persze, hát én is nagyon szeretnék még egy babát de nem sikerül 6 éve... Igy én is irigylem, de a helyzetet nem! Tehát nem mindig olyan nagy áldás ez :(

37#

2019. márc. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
Ilyet már én is teszteltem 1 napos késés után aztán semmi sem lett belőle. Mivel görcsölt a hasam elmentem ügyeletre még a tesztelés napján,onnan vizsgálat után át vittek a kórházba méhen kívüli terhesség gyanujával. Vérvétel,uh... Se HCG a vérben,se petezsák a hasban. 2 nap múlva megjött.
2019. márc. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
Gabriel nekem is fals volt.
2019. márc. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért kell szidni a kérdezőt. Elvileg mindent megtett azért , hogy ne legyen terhes. Gumiban szexelt , aztán vett be esemény utánit. Leírta tök normálisan , hogy mi történt és segítséget kért.

Kedves kérdező ! A legjobbakat kívánom neked

2019. márc. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
77%

Bocs, baleset témakörben nézelődtem, úgy futottam bele a kérdésbe.


Férfi vagyok, bär nem tudom ezt minek írom. Na, a lényeg. Nem kell azonnal kétségbe esni.

A terhességi teszt nem jelent 100% bizonyosságot, pláne akkor nem, ha hormonkészítményt szedtél be.

Ha mégis teherbe estél, akkor a későbbiek szempontjából irreleváns, hogy mára, vagy jövő hétre van időpontod. Ma sem történne más, mint ami szerdán fog. Ha nem akarod megtartani, ugyanaz a protokoll.

2019. márc. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
30%
Ez a baba nagyon jönni akar, és biztos, hogy makkegészséges lesz! ÉS szép és okos. Mint a lányod.
2019. márc. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
60%
Kedves utolsó, ezt ugye a jósgömbödben láttad? Azzal szoktál olyan jó válaszokat adni, hogy 18%ra le vagy pontozva? Te vagy az oldal általam látott eddigi negatív rekordja :D
2019. márc. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
Kérdező! Azóta sem jött meg?
2019. ápr. 1. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!