Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki járt már hasanló...

Valaki járt már hasanló képpen? Terhes lett? Vagy csak én parázom túl?

Figyelt kérdés
Párommal 21.-én voltunk együtt. Első szeretkezés gumi nélkül volt kivette időben. Másodikba bele kezdtünk gumival de lehúzta, ugye az első aktus után nem pisilt de gumival kezdtünk bele. Így lehetek terhes? Vagy már a gumiba kijött a húgycsőbe maradt elő spermium? 10 napon vagyok az együttlét után. Ma kell megjönni. Mellem nem fáj eddig mindig fájt két hettel mensi előtt.
2019. márc. 31. 07:49
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
Lehetsz. Ha van gumi, és nem akartok szaporodni, mi a szarért nem használjátok normálisan? Meg egyáltalán minek dugtok ennyi ésszel?
2019. márc. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Az esély meg van rá, nem is kicsi..viszont a tünetek biztos, hogy ilyen korán nem jelentkeznek.
2019. márc. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy miért nem vettél eseményutanit?! Már létezik 5 napos is... Kellemesebb idegeskedni?!
2019. márc. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
63%
Én is jártam így mostanság, hogy full nem védekeztünk, de nekem legalább annyi eszem volt, hogy másnap a gyógyszertárban vettem eseményutani tablettát... Bár még várom, hogy megjöjjön, de pár fokkal nyugodtabban minthogy ne vettem volna be. A válasz a kérdésedre: igen, így is bőven lehetsz terhes.
2019. márc. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
51%
igen lehetsz. foleg hogy ket aktus kozott nem ment el pisilni. Gratulalok! Gondolom tervezett baba, mert ha nem az, akkor egyertelmuen vedekeztek.
2019. márc. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!