Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogos a bizalmatlanságom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a bizalmatlanságom, vagy csak én parázom rá ennyire?

Figyelt kérdés

Pont ma egy hete ismertem meg egy férfit.

Mindketten huszonévesek vagyunk.

Alapesetben nagyon ellenzem ezt a facebokon ismerkedést, de tudnék ellenpéldát is mondani, legjobb barátomat is itt ismertem meg, és már több mint 3 és fél éve tart a barátságunk.

Nos a lényeg az, hogy elkezdtünk beszélgetni, pont ma egy hete. Skypot cseréltünk, így már láttuk egymást kamerán is, elég sokat beszélünk. Minden nap keres, érdeklődik, viszont egy kicsit furcsa nekem, ugyanis jövő hétvégén már szeretne velem találkozni. A megnyilvánulásaiból az jön le, hogy nagyon tetszem neki,sokat bókol, kedveskedik, de vannak olyan elszólásai, amik 24 évestől kicsit furán jön le.

Például:

"Szeretnék majd cipőt venni,segítesz választani?Neked szeretnék tetszeni.

(Az ilyet nagyon nem szeretem,ugyanis ne nekem akarjon valaki megfelelni,ne bólogasson rá, csak mert nekem tetszik avagy sem.Természetesen szívesen segítek neki.

A másik, hogy (messze lakik), kb 160 km-re és ilyet kijelent, hetvenezer forintot hoz. Azt hittem padlót fogtam. A pénzével akarna menőzni? Akkor inkább le se jöjjön. Annyira kellemetlen volt...Meg ez az egem akar egy életre,mert nagyon megfogtam, nagyon szimpatikus vagyok neki és nagyon megkedvelt.

Én nem vagyok semmi rossznak az elrontója, találkoznék is vele nagyon szívesen(akár sokszor is), de nem akarom elsietni, az sem biztos, lenne belőle valami. Ezt meg is írtam neki(jó nem így), s azt mondta, bejön, hogy így gondolkodom, ő sem akarja elsietni,ugyanakkor úgy viselkedik,mintha járnánk már.

Mit tegyek?Valóban komolyak a szándékai? Egy barátnőm kivételével mindegyik azzal jött, aranyos,meg csak udvarol. De mégis bizalmatlan vagyok.

Köszönöm a rendes válaszokat.


2016. jún. 29. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem komolyak lehetnek a szándékai, de kérdezz rá mindenképpen a randin, hogy mik a tervei a köv. 5 évre és azt is mondd neki még randi előtt, hogy ez a tempó neked egy kicsit gyors, mármint a FB azután Skype, azután pár napon belül randi.
2016. jún. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk volt 3 távkapcsolatom már(egy 3 éves és egy másfél éves.) Egyiknél például 2, a másiknál 10!! hónapot vártunk az első találkozásunkig. Utóbbinál volt a legkevesebb feszengés, hiszen szinte már "mindent" tudtunk egymásról.Jó, 10 hónapot nem akarok várni, de 2 hét azért kevés. 1 hónap azért jó lenne.Már írtam neki, hogy egyelőre ismerkedés, és ő is egyetért, de mégis olyanokat ír, amik kicsit "furák nekem". Vagy csak udvarol?
2016. jún. 29. 15:37
 3/10 A kérdező kommentje:
jav: 2
2016. jún. 29. 15:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Nekem úgy fest mint aki egy "tökéletes" pasit akarna lefesteni. Aki nemcsakhogy helyes és kedves, de pénze is van és bókol is... Nem szeretek én sem ilyeneket, akik ennyire megakarnak felelni és akik ennyire túlzásba viszik az egészet. Valahogy ez a viselkedés elveszi a varázsát az ismerkedésnek!
2016. jún. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ugye?Én is így gondolom.

Hogy is fogalmazzam.Egy ember mindig önmagát adja és ne akarjon más lenni mint ami, mert az előbb-utóbb kijönne úgy is és az sokkal rosszabb.

Mindezek ellenére kedves, aranyos is de nekem idő kell,kialakuljon.

2016. jún. 29. 16:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg tök fölösleg még várnotok a talival, ha te is szeretnéd. Lehet élőben teljesen máshogy viselkedne. Vagy az is sokkal hamarabb kiderülne, hogy semmi nem lesz az egészből..
2016. jún. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2016. jún. 29. 17:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Nézd, ez egy balfék. Lehet, hogy rendes meg minden, adhatsz neki egy esélyt, de attól még gyenge pali. Az a cipős neked akarok tetszeni téma is elég gáz, de a hetvenezer forint egyenesen döbbenet. Ilyet legfeljebb egy kisember mond, aki nagynak akar látszani, hiszen egy jómódú ember ennyire konkrét összeget akkor se mondana, ha menőzni akarna.


Szóval ez az ember pincsikutyaként viselkedik (cipő, látatlanban is téged akar egy életre) ellenben többnek akar látszani, mint ami. Ennél rosszabb kombináció kevés van.

2016. jún. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam...
2016. jún. 29. 19:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Amikor szingli voltam, 1 levelvaltas utan talalkoztam. Semmi ertelme levelezni meg messze lakoval ismerkedni.

En csak ilyen torekvo pasiknak adtam eselyt.

N

2016. jún. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!